Олексій Навальний повернувся в Росію після п’ятимісячної відсутності.

Його рейс з Берліна приземлився в Шереметьєво замість Внуково, де в очікуванні політика зібралися прихильники і журналісти. Незадовго до очікуваного прибуття опозиціонера у Внуково почалися затримання.

Російського опозиціонера Олексія Навального затримали відразу після прильоту з Німеччини під час паспортного контролю в аеропорту Шереметьєво.

Підстави на вимогу опозиціонера правоохоронці не назвали, адвоката з ним не пустили.

Відомо, що затримання проводили співробітники Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Російської Федерації.

“Російська Федеральна служба виконання покарань (ФСВП) повідомляє, що подальший запобіжний захід Олексія Навального визначить суд. А до цього він буде перебувати під вартою.

Коротше кажучи – Навального відправляють в КПЗ. Власне, все за планом “, – пише” Клименко-Тайм “.

Адвокат Ольга Михайлова пройшла прикордонний контроль безперешкодно. Юлія Навальна і Кіра Ярмиш уточнюють, що відбувається.

Як повідомлялося раніше, подружжя Навальних прибули до Москви з Берліна рейсом DP 936 авіакомпанії “Перемога”. Літак повинен був приземлитися в аеропорту “Внуково”, але його перенаправили в “Шереметьєво” під надуманим приводом.

Після того, як літак приземлився в “Шереметьєво” і пасажирів привезли до терміналу, Навальний вибачився за незручності, не з його вини, доставлені сотням пасажирів. “Я прилетів сюди … І це мій найкращий день за останні п’ять місяців … Я не боюся … тому що я знаю, що я маю рацію”, – заявив Навальний перед тим, як піти на прикордонний контроль.

Ще в першій половині дня у “Внуково” прибули додаткові сили поліції і Росгвардії. Близько стоянки автомобілів чекало велике число автобусів і автозаків.

Зустрічати Навальних в аеропорт “Внуково” прийшли сотні людей, в їх числі прихильники опозиціонера і журналісти. У залі прильоту знаходиться безліч співробітників поліції.

Незадовго до очікуваного приземлення літака почалися затримання тих, хто зібрався в аеропорту, щоб зустріти Навального. Серед десятків інших були затримані співробітники ФБК.