Депутат міськради Маріуполя Максим Ткач у відповідь на своє виключення з фракції ОПЗЖ розповів, що кандидати у депутати від цієї політсили платили $70 тис. за місце в прохідному передвиборчому списку

Про це Ткач розповів під час свого виступу на сесії міськради

“Оскільки мене виключили з фракції, хотів би сьгодні поговорити про ОПЗЖ… на цих виборах, коли ми працювали, я приїхав до Наталії Королевської (очолює ОПЗЖ в Донецькій області – ред.) зі своїм списком кандидатів, де були люди: директори шкіл, директори спортшкіл, керівники громадських організацій, ветеранських організацій для того, щоб прийти в наше місто і його розвивати. І коли я приїхав з цим списком у Слов’янськ, Наталія Юр’ївна сказала, це добре, але ці депутати нам не підходять, ось мені дають на вибори $1 млн 300 тис. і порахувала на калькуляторі, показала $70 тис. за місце. Сьогодні я звертаюся до вас, виборці, невже ви думаєте, що $70 тис. за місце люди платили для того, щоб прийти й допомагати вам? Це все ілюзія”, – сказав Ткач.

Він додав, що не платив за своє місце у передвиборчому списку ОПЗЖ. Також він стверджує, що його команда закликала не голосувати за ОПЗЖ.

Виникає питання, куди вкладають зароблені на виборах гроші, от до прикладу сьогодні народний депутат Віктор Чорний з партії “Опозиційна платформа “За життя” на засідання Верховної Ради 30 червня вдягнув дорогий годинник фірми Ulysse Nardin Maxi Marine Dive.

Про це свідчить знімок, зроблений фотографом “Апострофа” Романом Пєтушковим в сесійній залі.

На ньому на руці політика красується годинник, який в інтернет-магазинах продають за 9300 доларів.

Відзначимо, що годинник внесений в декларацію нардепа.

Віктор Чорний до приходу в Раду був директором ТОВ “Шторм” – приватної охоронної фірми, що здійснює супровід Віктора Медведчука. Саме тому він став відомий як “головний охоронець” нардепа від ОПЗЖ.

А раніше, народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива 25 червня задекларував подарунок у негрошовій формі вартістю 265,3 тис. грн. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на сайт НАЗК.

Джерелом подарунка вказано рідного брата політика Дмитра Киву. Під подарунком мається на увазі брендовий годинник Omega Seamaster Diver 300M 007.

Вперше подібний годинник з’явився у 2006 році на руці актора Данієла Крейга, який виконував роль Джеймса Бонда (фільм «Казино Рояль»). На спеціалізованому сайті годинників повідомляється, що годинник Omega Seamaster Diver 300M 007, який у подарунок отримав Ілля Кива, вперше презентували у грудні 2019 року. Дизайн брендового аксесуара компанія Omega розробляла спільно з актором Крейгом.

На задній кришці годинника вигравіювано ряд військових кодувань: «0552» – код для військово-морського персоналу, «923 7697» показує, що цей годинник для дайвінгу (до 300 м заглиблення у воду); «007» – номер агента Джеймса Бонда, а «62» – це рік, коли фільм про Джеймса Бонда за романом Яна Флемінга вперше вийшов на екрани.

До речі, усю цю нумерацію прописав у своїй електронній декларації Ілля Кива.