Друзі, зробіть, будь ласка, репост, щоб про цю подію знали всі, пише в своєму фейсбуці, екс-нардеп Володимир Парасюк.

Отож.
Фото 1. Олег Татаров – діючий працівник ОП, який підозрюється в розкараданні 81 млн. грн. Національної гвардії України. Детективи НАБУ і прокурори САП мають всі докази причетності цієї людини до злочинної схеми.
Фото 2. Ірина Венедіктова – Генеральний прокурор України, яка відсторонила всіх основних прокурорів САП, які вели розслідування по Татарову (фото 1). Тим самим унеможливила вручення підозри про вчинення злочину.
Фото 3. Андрій Єрмак – голова ОП, який порушив закон і дав люстрованому Татарову нову посаду в Офісі Президента.
Фото 4. Володимир Зеленський – Президент України, який привів до влади всіх цих людей (фото 1,2,3) і виявляється покриває їхні злочинні дії.
Всі ці фотографії розміщені на фоні Лук’янівського СІЗО, в якому, за законом, має перебувати Татаров. Зараз цього, на жаль, нема, але згодом там буде не один Татаров, а вся його злочинна група.

Друзі, зробіть, будь ласка, репост, щоб про цю подію знали всі.

Отож.

Фото 1. Олег Татаров – діючий працівник ОП, який…

Опубликовано Володимиром Парасюком Среда, 2 декабря 2020 г.

В своє чергу, ветеран АТО Євген Шевченко пише:

Друзі, другий день Володимир Зеленський робить вигляд, що нічого такого не відбувається – #Татаров досі не звільнений, Венедиктова досі не відсторонена.
Тож запрошую всіх небайдужих громадян приєднатися до акції протесту – в Міжнародний день боротьби з корупцією прийти під Офіс Президента України і висловити свою позицію щодо ганебного кришування корупціонерів під дахом ОП!

Друзі, другий день Володимир Зеленський робить вигляд, що нічого такого не відбувається – #Татаров досі не звільнений,…

Опубликовано Євгеном Шевченко Четверг, 3 декабря 2020 г.

Раніше, Шевченко зазначав:

На суді під час обрання запобіжного заходу для експерта Дубоноса (видав фіктивну експертизу по оцінці квартир Нацгвардії) було засвідчено, що в якості хабара він отримав паркомісце від Микитася.
Але цікава новина полягає в іншому – процесом «вирішення» питання і наданням хабара експерту керував ніхто інший, як заступник голови Офісу Президента України Олег #Татаров! І один з підозрюваних, а саме Максим Микитась, уклав угоду зі слідством, пішов на співпрацю з детективами НАБУ – засвідчив скоєння злочину Татаровим і надав відповідні докази.
Тепер вам, пане Президенте Зеленський, потрібно якнайшвидше не тільки позбутися корупціонера під дахом ОП, а і звільнити того, хто вам його привів, а це, як відомо, пан #Єрмак. І чим довше ви будете зволікати із прийняттям необхідних кадрових рішень, тим глибше будете опускатися в очах українців.

Сьогодні на суді під час обрання запобіжного заходу для експерта Дубоноса (видав фіктивну експертизу по оцінці квартир…

Опубликовано Євгеном Шевченко Среда, 2 декабря 2020 г.

Нагадаємо, Фірма тестя скандального заступника Єрмака Олега Татарова отримала від Київради землі на 21 мільйон гривень одразу після його призначення в Офіс президента.

Компанія “Дейрінг Капітал”, співвласником якої є тесть Татарова Олександр Павлушин, отримала землю під забудову. Йдеться про майже півтора гектари у Святошинському районі на Краснова,33. Її “Дейрінгу” віддали в оренду на 10 років для будівництва житлового комплексу. Проєкт цього рішення було зареєстровано наприкінці липня, за два тижні до призначення Олега Татарова в Офіс Президента, а в порядок денний проєкт потрапив у вересні – вже після того, як Татаров став заступником глави Офісу. Рішення про виділення землі ухвалили 24 вересня.

Як вдалося з’ясувати журналістам-розслідувачам, “Дейрінг Капітал” був зареєстрований у жовтні 2019 року, тож у компанії відсутній будь-який будівельний бекграунд. Власниками фірми записані троє людей. Окрім Павлушина – це Геннадій Пожарун і Людмила Міщенко.

За даними Bihus.Info, тесть Татарова Павлушин родом з Кіровоградської області, де чоловік зареєстрований як фізична особа-підприємець. ФОП займається маршрутними перевезеннями і має відповідну ліцензію. Іншої інформації про бізнес Павлушина, тим паче пов’язаний із будівництвом, журналістам знайти не вдалося, як і інформації про достатні статки для купівлі нерухомості в Києві і старту будівельного бізнесу.

Також відомо, що в січні Татаров і його дружина Тетяна запустили процес розірвання шлюбу, справа потрапила до Деснянського райсуду. Наразі невідомо, чи є це розлучення фіктивним – для приховування чи збереження майна та активів родини.