Парламент Азербайджану 27 вересня прийняв рішення про введення воєнного стану в усій країні через загострення ситуації в Нагірному Карабасі.

Про це заявив помічник президента, завідувач відділом з питань зовнішньої політики адміністрації президента Азербайджану Хікмет Гаджієв.

“З урахуванням провокації ВС Вірменії на лінії зіткнення і контрнаступальних операцій, що проводяться для запобігання вірменської агресії, з 00:00 28 вересня 2020 року на всій території Азербайджану вводиться воєнний стан”, – заявив помічник президента, завідувач відділом з питань зовнішньої політики адміністрації президента Азербайджану Хікмет Гаджієв.

За його словами, комендантська година з 21:00 до 6:00 вводиться в основних містах, а також в містах і районах Азербайджану, що розтшовані поблизу лінії зіткнення військ і держкордону з Вірменією.

“У період комендантської години громадянам заборонено перебування на вулицях та в інших громадських місцях без спеціального дозволу та документів, що засвідчують особу. Згідно з указом, також будуть застосовані обмеження на в’їзд і виїзд та на рух транспортних засобів”, – заявив Гаджієв.

За його словами, комендантська година вводиться в основних містах, а також у містах і районах Азербайджану, що розташовані поблизу лінії зіткнення військ і держкордону з Вірменією.

У Баку, Гянджі, Сумгаїті, Євлаху та низці інших міст впроваджується комендантська година з 21 по 06 годину. У цей час заборонено виходити на вулиці без спеціального дозволу і документів, які підтверджують особу, пише haqqin.az.