“Все це було б смішно, якби не було так сумно”.

Блогер і юрист Михайло Шнайдер написав відчайдушний пост у Фейсбуці. Подаємо його слова в оригіналі.

Друзі, буквально два дні тому, на телеканалі “Nеwsone” відбулася урочиста трансляція зустрічі лідера політичної партії “ОПЗЖ” Віктора Медведчука з представниками російського фонду прямих інвестицій і НІЦЕМ ім. Н.Ф. Гамалії … щодо нібито досягнутих домовленостей про організацію виробництва знаменитої російської “Вакцини” від коронавірусу “Супутник V” на … виробничих потужностях Харківського підприємства фармацевтичних препаратів АТ “Біолік”.

Ну а насправді … все виявилося з точністю до Навпаки.

“Біолік” не підписував НІЯКИХ контрактів і не отримував НІЯКИХ технологій з виробництва так званої вакцини “Супутник V”.

У той же час, в кінці листопада на Харківське підприємство справді телефонували представники російського фонду прямих інвестицій і НІЦЕМ ім. Н.Ф. Гамалії для з’ясування можливостей в короткі терміни налагодити виробництво і розлив зазначеної Вакцини.

А тепер УВАГА.

Компанія “Біолік” ВІДМОВИЛА представникам російських організацій через необхідність проведення ряду процедур – документального оформлення, реєстрації і клінічних досліджень “Вакцини”, яку при найсприятливішому розкладі можна пускати у виробництво тільки через рік-півтора.

Ну а 5 грудня, на “Біолік” прибула знімальна група каналу “Nеwsone”, яка зняла відеоролик для демонстрації виробничих потужностей заводу, який і був використаний в вищевказаному сюжеті. Після демонстрації тієї самої трансляції, “Біолік” на своєму ОФІЦІЙНОМУ сайті оперативно розмістив спростування інформації про наміри організації виробництва російської вакцини на своїх потужностях.

Так що як ми бачимо, гучні заяви представників нашої “Опозиції” в черговий раз виявилися … великою мильною бульбашкою,
яка була роздута лише заради власного піару і бажання хоч якось насолити діючій владі.

Але як нам всім відомо – чим більше і ширше бульбашки, тим голосніше і яскравіше вони лопаються … – резюмував Шнайдер.

Варто зазначити, що ще місяць тому, на російську вакцину емоційно відреагував і журналіст Гордон:

Чинновник в Криму, прийняв вакцину, а потім помер від коронавіруса. І Медведчук каже: “Пийте російську вакцину”. Пий її сам! Я не буду пити російську вакцину! Я її бачити не хочу! Я дочекаюся німецької, американської – перевіреної, – заявив Гордон.