Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що має нормальні стосунки з партією “Слуга народу” та з президентом Володимиром Зеленським.

Про це Разумков розповів в інтерв’ю “Українському Радіо”.

За його словами, він не голосує в розріз із законом та намагається дотримуватися його усюди.

Я намагаюся не порушувати закон і в стінах Верховної Ради, і в будь-якому іншому форматі. Я, як і будь-який громадянин, повинен діяти в межах своїх повноважень і згідно із законом, – зазначив він.

Разумков зазначив, що має нормальні стосунки з політичною партією “Слуга народу”, а з президентом – хороші робочі відносини.

Команда – це принципи та ідеї, які закладалися під час початку цього процесу. У мене хороші робочі відносини з президентом, – сказав спікер.

Нагадаємо, що голова Верховної ради України Дмитро Разумков заявив, що не розпочинав самостійну політичну кар’єру та не планує створювати власну політичну силу.

Моя позиція не змінюється. Якщо ви подивитеся, що я казав рік тому, то це багато в чому буде збігатися з тим, що я кажу сьогодні… Треба залишатися в тій парадигмі, яка є. Якщо вона змінюється, потрібно чітко пояснити чому, – сказав Разумков.

Також він зазначив, що не планує створювати власну політичну силу. За словами Разумкова, йому наразі “не до якихось додаткових проєктів”.

Якщо я на сьогодні не будую жодних проєктів, як у мене можуть бути союзники, – сказав спікер.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський хотів би бачити на посаді голови Верховної Ради чинного віцеспікера Руслана Стефанчука. Останнього спеціально для цього готують, повідомляють джерела УП.

Причина заміни спікера – самостійність чинного голови Разумкова. Той начебто має власні політичні амбіції та намагається не залежати від Офісу президента. Саме це і не подобається людям на Банковій.

Зазначається, що Стефанчук наразі виглядає найбільш прийнятною кандидатурою на посаду спікера, проте йому не вистачає медійності.

“Як розповідають в оточенні Зеленського, президент був би не проти підсадити Стефанчука на щабель вище у парламентській ієрархії. Але є проблема – цей щабель уже зайнятий”, – йдеться у статті УП.

Водночас, форсувати питання заміни спікера наразі не будуть, оскільки для цього треба публічно пояснити, що не так із Разумковим та знайти голоси на підтримку Стефанчука.

Для просування віцеспікера та роботи над невтішною для Зеленського соціологією були створені спеціальні “трійки”, які опікуються різними сферами. Саме модерувати їх роботу і має Стефанчук для формування образу “державника”.

За словами джерел УП, “трійки” – це близько 20 профільних груп, в кожну з яких входять відповідний голова комітету Ради, член Кабміну і заступник глави ОПУ. Їхнє завдання – скласти план і написати закони під програму президента”.

Один із представників уряду пояснив: “Є економічна “трійка”, фінансова, податкова і так далі. От скільки є комітетів у Раді – стільки приблизно і “трійок”. На них вирішують, які закони треба підготувати, щоб виконати обіцянки Зеленського, що саме туди записати, і коли це можна провести через комітети і Раду”.

Відомо, що Разумков у процес роботи “трійок” взагалі не залучений.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.