Росія запевнила США, що не збирається продовжувати ескалацію. Про це Джо Байден  повідомив президенту України Володимиру Зеленському. 

«Месседж, який я отримав від президента США, що Росія запевнила Сполучені Штати і весь світ, що вона не збирається продовжувати ескалацію щодо територій нашої незалежної держави», – розповів Зеленський у інтерв’ю із Наталією Мосейчук.

За словами глави держави, це «дуже важливий результат».

Раніше Байден пригрозив Росії санкціями у разі військової ескалації.  Президент США запевнила Путіна у непохитній підтримці України та висловила «глибокі занепокоєння» щодо ескалації, і наголосив на тому, що США та союзники обов’язково відреагують на військове вторгнення. 

Джо Байден під час розмови з російським президентом Володимиром Путіним заявив, що Вашингтон «готовий зробити те, чого не зробив у 2014 році»

Нагадаємо, що на днях відбулась відеоконференція між главами США та Росії. Загалом, розмова мала сприяти деескалації, хоча б у короткостроковій перспективі. Але так званий колективний Захід, зокрема США як лідер, мають бути готовими до найгіршого сценарію. Тому навряд чи можна далеко відкладати санкції.