Рішення Путіна про повномасштабний напад на Україну зробило сценарій звільнення Криму неминучим, вважає Тарас Березовець.

Окупований Росією Крим буде звільнятися виключно військовим шляхом. Деокупація півострова може відбутися як за правління Володимира Путіна в Кремлі, так і після його відходу з влади. Повертати Кримський півострів під контроль Києва будуть Збройні сили України.

Територію можна звільнити протягом 5 років. Про це заявив офіцер першої окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна, політтехнолог і журналіст Тарас Березовець.

В інтерв’ю Главреду він розповів про те, що найбільш вірогідним сценарієм бачиться звільнення Криму силовим шляхом. Причому окупований півострів Україна може повернути як при владі Путіна, так і після його відсторонення від керівництва Росією.

“Я вважаю, що Крим в будь-якому випадку звільнятиметься тільки військовим шляхом. Не виключаю – Кримський півострів буде деокуповано ще за життя Путіна. Варіант абсолютно реальний. Півострів може бути звільнений і після його смерті. Ми бачимо, що стан здоров’я Путіна досить нестабільний. Часом він виглядає більш-менш стерпно, а часом огидно, як було на зустрічі з главою МВС РФ Золотовим”, – зазначив Березовець.

На його думку, сили оборони України зайдуть на Кримський півострів. Вірогідні сценарії або повноформатної військової операції, або обмежених силових дій.