На пленарному тижні з 2 по 5 листопада Верховна Рада розгляне щонайменше 4 питання щодо кадрових змін в уряді. Відомо, що одне з них стосуватиметься міністра навколишнього середовища Романа Абрамовського, який напередодні сам написав заяву на звільнення.

“Слуга народу” Давид Арахамія назвав в ефірі одного з українських телеканалів прізвища двох міністрів можуть точно не хвилюватися за свою посаду.

Наприклад, очільника міністерства інфраструктури Олександра Кубракова; міністерку соціальної політики Марину Лазебну.

Решту кандидатів і посади Арахамія відмовився коментувати.

Я розповідав, чому не варто коментувати кадрові рішення до того, як офіційно відправлять документи. Я за свою коротку політичну кар’єру бачив неодноразово, як людей вибивали хвилі компромату, виганяли, – заявив нардеп.

Він також спростував інформацію про звільнення голови Національного банку Кирила Шевченка, бо його можуть відставити лише за власним бажанням.

Також сьогодні стало відомо про те, що щодо колишнього міністра охорони здоров’я Максима Степанова розслідується одразу кілька справ.

Про це заявила генпрокурор Ірина Венедиктова, відповідаючи на запитання, чи буде екс-міністра залучено за саботаж процедур антиковідних держзакупівель, у тому числі «за перешкоджання інсталяції кисневого обладнання по всій країні».

«У цьому випадку ніхто нікого не покриває. Ніхто не забутий і ніщо не забуто», – заявила генпрокурор Ірина Венедиктова.

За її словами, зараз іде збирання доказів, і прокуратура ще не готова висувати конкретні підозри:

“У вас є гарне слово “саботаж”, але в суді треба буде визначити конкретний склад злочину: недбалість, халатність або перевищення службових повноважень”.