Уряд України на засіданні в понеділок, 18 січня, прийме рішення про обмеження граничної ціни на газ для населення до 6,99 грн за кубічний метр.

Як повідомила журналістам заступник глави Офісу президента Юлія Свириденко, ця ціна буде актуальною до кінця карантину або до 31 березня.

«З 1 лютого 2021 року на період дії карантину, але не довше ніж до 31 березня 2021 року, встановлена ​​гранична ціна на природний газ на рівні 6,99 гривні», – сказала вона, зазначивши, що ціна вже враховує ПДВ та плату за транспортування по магістральних газопроводах до внутрішніх точок виходу з газотранспортної системи.

Обмеження ціни стосується договорів між побутовими споживачами і постачальниками, в т. ч. постачальником «останньої надії».

Відзначимо, що тг-канал “Жінка з косою” повідомляє наступне:

У кулуарах пішли чутки, що Офіс Президента терміново замовляє соціологічні виміри, які покажуть, що тарифний кейс і політичний локдаун, не сильно «опустив» рейтинг Зеленського і антирейтинг залишився колишнім.

Це входить в загальний трек стратегії ОП, по формуванню ілюзії, що Зе-радники роблять все правильно, раз рейтинги такі красиві. Зеленського будуть тримати в теплій ванні, як це робили з Порошенком, якому навіювали, що він переможе на наступних виборах, а рейтинги у нього найвищі серед усіх.

Зараз в ОП майже вся команда «попередників» працевлаштована.