У різних міністерствах існують скандали та неприємні випадки. Однак у “Слузі народу” назвали відомство, щодо якого є дуже багато нарікань. Його роботу вже обговорювали і на засіданні відповідного комітету.

Про це розповіла голова фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук в інтерв’ю 24 каналу. Мовиться про Міністерство оборони України.

“Це правда, нарікання є. Зокрема, і від депутатів нашої фракції. І я не про скандал про підбори, а про закупівлі, законодавчу роботу. Там навіть було засідання комітету”, – зауважила нардепка.

“Це не була недовіра, але доволі жорстке звернення до міністерства, що за планом законодавчих робіт вони відстають”, – додала Кравчук.

Вона також анонсувала кадрові зміни у Міноборони. Вони, за словами Кравчук, відбудуться “у новому сезоні”. 

Нагадаємо, що в Міноборони нещодавно спалахнув скандал. Міністерство опублікувало у соцмережах світлини з тренування дівчат-військових до жіночої “коробки” на День Незалежності.

Користувачі мережі обурилися, що дівчат змусили крокувати на підборах, а міністру оборони навіть подарували дамські туфлі.

“Ми з повагою ставимося і дуже багато говорили про повагу до української армії. І ми знаємо та розуміємо, що і в Збройних силах мають з повагою ставитися до жінок-військових”,– зазначила Олена Кондратюк.