Володимир Зеленський анонсував підготовку нормандської зустрічі. Президент відмітив, що навіть якщо вона не відбудеться, глава держави знайде інший формат переговорів з кожною зі сторін.

Про це він заявив у ході інтерв’ю телеканалам після виступу на форумі “Україна 30”.

“Готується нормандська зустріч. Вона повинна бути. Не буде зустрічі в нормандському форматі – я знайду формат, в якому зустрінуся з кожним з них окремо. Відтерміновувати вирішення цього питання не вийде”, – підкреслив глава держави.

Нагадаємо, в кінці січня ініціатором перенесення нормандської зустрічі політичних радників лідерів України, Росії, Німеччини та Франції стала українська сторона. Це сталося у зв’язку з пожежею в Харкові та виїздом глави Офісу президента Андрія Єрмака на місце трагедії.

Про це тоді розповів його радник Михайло Подоляк.

“Причина очевидна і трагічна. В цей четвер у Харкові сталася пожежа, в якій загинули 15 осіб. Президент сьогодні на місці трагедії. Разом з ним до Харкова вилетів і керівник Офісу президента Андрій Єрмак, який є головним модератором від нашої країни на зустрічі політичних радників”, – зазначив тоді Подляк.

За його словами, через екстрений візит до Харкова довелося переглянути графік Офісу, в тому числі перенести заплановані переговори.