Міністр з питань стратегічних галузей промисловості, Олександр Камишин, висловив думку, що 2024 рік стане початковим етапом активного використання Україною наземних безпілотних систем на полі бою. Про це він повідомив під час пресконференції «Україна. 2024 рік».

«Минулого року ми побачили в дії дрони у повітрі, а також на морі. Цей рік буде роком, коли ми побачимо їх на землі. Це буде рік, коли ви почуєте більше про наземні роботизовані системи», — заявив міністр.

Камишін також зазначив, що удари по стратегічних об’єктах всередині Росії були завдані дронами українського виробництва.

Як розповів чиновник, створення нових Сил безпілотних систем буде головним завданням цього року.

За його словами, оборонна галузь станом на лютий 2024 року — 500 підприємств, які допомагають ЗСУ знищувати окупантів.

«Це 100 державних підприємств і 400 — приватних. Це 300 тисяч конструкторів, робітників і науковців, які працюють на оборонку», — сказав Камишин.

Чиновник також зазначив, що Україна суттєво наростила виробництво боєприпасів, зокрема для артилерії.

Зазначимо, міністр оборони Рустем Умєров заявив, що Україна має потужний план прориву на фронті у 2024 році, що дозволить досягти мети.

«Ми робимо все можливе і неможливе, щоб зробити прорив. План 2024 вже є. Ми публічно про нього не кажемо. Він потужний, він сильний. Він дає не тільки надію, але і дасть результати у 2024 році. Тому ми працюємо разом з усіма складовими Сил безпеки і оборони для того, щоб досягти мети», — сказав Умєров.