Арсен Аваков запевнив, що Росія буде відповідати на санкції проти кума Путіна Віктора Медведчука. Судячи з його слів, у МВС готові до будь-яких дій країни-агресора.

Міністр внутрішніх справ вагається щодо того чи Росія наважиться на повномасштабну агресію. Але він  закликав українців готуватися до провокацій, в тому числі на фронті.

Росія відповідатиме. Відповідатиме провокаціями, дестабілізаціями всередині, організаціями бунту, проплачуватиме. Тепер їм проплачувати буде складніше всередині країни. Тому що по п’ятій колоні, як ви сказали, завдали величезного удару. Зійде сніг – почнуться провокації на фронті, на жаль, – сказав Арсен Аваков.

Глава МВС сказав, що українці повинні бути готовими до будь-якого розвитку подій. На думку Авакова, не потрібно чекати поки режим Путіна впаде, нам “потрібно буде за себе постояти”.

Одночасно він не вірить у те, що Росія зможе наважитися на пряму агресію щодо України. Тому що світовий баланс сил “дуже добре складається на нашу користь”.

“У тотальний наступ росіян я не вірю, тому що втрати будуть нищівними в них. У нас теж, на жаль. Це буде катастрофа і для нас, але це буде катастрофа і для них”, – вважає міністр.

У МВС готуються до всіх можливих сценаріїв

Арсен Аваков запевнив, що у МВС з усіма тонкощами  усвідомлюють з ким мають справу.

У нас є плани: закриті, відкриті, секретні, таємні накази – усе в нас є. Ми це чітко розуміємо. А далі – кожен на своєму місці. Чи добре розуміють це депутати в Раді? Чи розуміють це журналісти на телеканалах? – підсумував правоохоронець.