Українські військові знищили позицію проросійських бойовиків у районі Горлівки, з якої регулярно вів вогонь розрахунок протитанкової керованої ракети, призначеної для ураження танків та інших броньованих цілей.

"ОСи (сили Операції Об’єднаних сил) не забарилися з адекватною відповіддю та підловили "колорадів" в укритті. За даними розвідки, розрахунок ПТКР знищений разом з вогневою точкою", – повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц.

При цьому він не уточнив, коли саме все відбулося.

Також, офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", зазначив, що бойовики ДНР похвалилися, що отримали на озброєння російську систему ППО "Стріла 10".

На своїй сторінці в соцмережі він опублікував відповідне відео ЗМІ сепаратистів.

"Родючі шахти Донбасу і далі продовжують "дарувати" "ополченцям" зразки озброєння і військової техніки. На цей раз" шахтарі " з 1-го армійського корпусу отримали аж цілі батареї ППО, такому треба повчитися", – написав військовий.

За словами Штефана, озброєння, представники незаконних збройних формувань "взяли в шахтах разом з екіпажами". І потім Росія буде казати "ихтамнет".

Окрім того, Кілька днів тому на одній з ділянок Операції Об'єднаних сил українські військові завдали удару по ДРГ терористів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив український волонтер Юрій Мисягін. За його словами, група бойовиків була чималою – понад 10 осіб.

"З ним працювали, намагалися вирахувати, де вони можуть бути іншого разу. І на деяких ділянках, де вони могли з'явитися, були проведені певні хитрі замасковані дії. Кілька днів тому група була виявлена", – зазначив він. В

Волонтер розповів, що в операції зі знищення ДРГ ворога брали участь дві зовсім різні команди ЗСУ.

 "Одна команда за допомогою дрона виявила ДРГ та накрила її мінометним вогнем (звичайно, з дозволеного 82-го калібру). А інша команда відпрацювала "дуже хорошим снайперським калібром", – поділився Мисягін.

"Унаслідок цього, я вважаю, просто блискуче проведеної операції, диверсійно-розвідувальна група ворога була знищена практично повністю.  Все сталося швидко, несподівано та жорстко, і, до того ж, у нас жодної втрати", – підсумував волонтер.