За даними з власних джерел видання “Дніпровська панорама” повідомляє про те, що, в поліцію звернувся один з “адміністраторів” “колл-центру”, який проводив дзвінки громадян, згодних продати голос на виборах.

Він нібито повідомив правоохоронцям про підкуп виборців через групи в соціальних мережах і популярних месенджерах, надав записи розмов “адміністраторів” з людьми, які вирішили продати голоси, а також передав силовикам номери телефонів та адреси “колл-центрів”.

За попередніми даними, зараз готуються масові обшуки і затримання в подібних “колл-центрах”, де організована незаконна скупка голосів на користь кандидата від мафії Краснова.

Зараз дніпрянам, які хотіли “підробити на виборах” і вступали в групи в вайбері та інших месенджерах масово телефонують “адміністратори”. Пропонують йти і голосувати за гроші.

“Наш кандидат – Загід Геннадійович Краснов”, – повідомляють вони. За фото позначки в бюлетені за мафіозного кандидата Краснова виборцям пропонують 1500 грн, які обіцяють “надіслати на карту потім, після фотозвіту”.

Журналісти стверджують, що це прямо свідчить про те, що людей штовхають на злочин, а після – банально “кинуть” і зникнуть. При цьому за скупку голосів, як і за продаж голосу, загрожує кримінальна відповідальність – аж до тюремного ув’язнення. Дніпрянам рекомендують відмовитися від “привабливих” пропозицій Загіда і не ризикувати свободою і репутацією.

Також як повідомляє “Дніпро оперативне”. Поліція почала затримувати перших порушників. Так, на виборчих дільницях №131113, №121275 та №121052 зафіксували, як молоді люди фотографували бюлетені. Зараз вони вже дають свідчення оперативним групам. За попередньою інформацією, серед “замовників” називають ім’я Руслана Краснова, сина кандидата в мери Дніпра Загіда Краснова.

“Близько 9 години ранку чоловік прийшов голосувати, отримав бюлетень, зайшов в кабінку, а потім ми побачили, що він зробив фото. Також ми побачили, що він хотів викине бюлетень в урну. Відзначимо, бюлетень він не склав, була видна галочка навпроти верхнього кандидата. Коли ми сказали йому, що помітили, як він фотографував і попросили показати фотогелерею і одночасно викликати поліцію. Коли він відкрив галерею в телефоні, там було фото бюлетеня з галочкою навпроти прізвища Краснова “, – розповіла спостерігач на виборчій дільниці №121052 Ольга Грановська .