Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Демедюка заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Про це йдеться у президентському указі №765/2019 від 21 жовтня.

«Призначити Демедюка Сергія Васильовича заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України», – йдеться у тексті указу.

Додамо, генерал поліції третього рангу Демедюк Сергій Васильович раніше очолював Департамент кіберполіції НПУ.

В свою чергу, новий очільник РНБО, Данілов заявив, що потрібно забезпечити таку систему кіберзахисту, “щоб жоден агресор не мав можливості напасти на нашу країну”

Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, виступаючи на Другому міжнародному форумі “Кібербезпека. Захисти свій бізнес” у Києві, передає пресслужба РНБО.

Данілов наголосив, що фахівці державного й приватного секторів мають спільно розробити потужну систему кіберзахисту України.

“Сьогодні кібербезпека є питанням номер один для кожної сучасної країни, – заявив він. – Наше завдання – в жодному разі не програти питання кібербезпеки України”.

За словами секретаря РНБО України, потрібно забезпечити таку систему кіберзахисту, “щоб жоден агресор не мав можливості напасти на нашу країну”.

Данілов зазначив, що військовослужбовці, які боронять нашу країну на передовій, і фахівці із захисту цифрового й інформаційного простору “виконують одне і те саме завдання”.

У коментарі журналістам секретар РНБО України повідомив, що ближчим часом планується розробити зміни до Стратегії кіберзахисту України, і у цій роботі Раді національної безпеки і оборони України допомагають фахівці як з профільних державних структур, так і представники приватного сектору.

“Час вносить певні корективи, маємо реагувати на виклики. І у разі необхідності Стратегія буде корегуватися залежно від завдань з кіберзахисту”, – сказав він.

Нагадаємо, 3 жовтня 2019 року Президент Володимир Зеленський призначив Олексія Данілова Секретарем Ради національної безпеки і оборони України. Раніше Олексій Данілов займав посаду заступника секретаря РНБО. Володимир Зеленський звільнив його з цієї посади іншим указом.