Відвідувач Приватбанку відмовився пропустити без черги та нагрубив ветерану АТО, інваліду 2-ї групи, передає Корупція.Інфо

Про це повідомила користувачка Ірина Ольховик у своєму Facebook.

Інцидент стався 20 червня у Старокостянтинові Хмельницької області.

"Цей чоловік швирнув Дімин (так звати ветерана) паспорт, ледь не порвав посвідчення УБД і сказав, щоб Діма зробив собі наколку на лобі, що він УБД. Все через те, що Діма без черги брав довідку", – розповіла Ольховик.

Вона оприлюднила світлину кривдника.

Користувачів Мережі обурила така зухвала поведінка.

Нагадаємо, раніше у райцентрі Кам'янка Черкаської області водій вигнав з автобуса ветерана АТО Олександра Ромашину, 46 років. Він із дружиною повертався додому з лікарні. Має загострення грижі.

Олександр Ромашина служив у артилерійській розвідці 15 місяців.

"Дружина заплатила 10 гривень, а я дістав посвідчення учасника бойових дій. Водій відреагував агресивно: "Что это такое? Мне государство за вас не платит". Почав проганяти, обличчя зле. Мені не шкода тієї десятки. Якби водій нормально пояснив, чому не може безкоштовно везти" — заплатив би. А так повелися, як із собакою.

Автобус належить приватному підприємству в Миколаєві. Його власник Григорій Савченко дізнався про інцидент від журналістів.

Популярне: "Не має ні кола, ні двора…бомж": Ющенко зробив гучну заяву про Тимошенко

"Розберуся в ситуації, — говорить. — Держава дійсно нам не компенсує перевезення атовців. А з власної кишені за всіх не заплатиш. Безкоштовно возимо за день трьох військових. Водій мав усе нормально пояснити. Якщо не зробив цього, значить, не вміє працювати. Нормальні виїхали за кордон і доводиться мати справу з неадекватними. Якщо все правда — вижену його".