Політолог Володимир Фесенко в ефірі 24 каналу заявив, що найімовірніше, швидкого фіналу у цій справі не буде, як і у багатьох схожих. Він пояснив свою думку тим, що правоохоронна система в Україні працює дуже повільно, це стосується не лише справи Порошенка.

Чи то державна зрада, чи перевищення державних обов’язків – хай вирішують юристи. Однак мій прогноз – це справа надовго, – зауважив Фесенко.

Враховуючи, як працює наша судова та правоохоронна система – швидкого фіналу по цій справі не варто чекати,– додав політолог. Фесенко назвав це “новорічним подарунком” президенту.

Якщо хтось думає, що Зеленський все контролює – це не зовсім так. Я припущу інше. Можливо, хтось з прокуратури чи ДБР вирішив продемонструвати свою лояльність президенту і зробити йому новорічний подарунок, – зазначив політолог.

Він наголосив, що підстава для розслідування з’явилась ще навесні, коли опублікували плівки Медведчука. Своєю чергою Сергій Лещенко в ефірі 24 каналу заявив, що про можливу підозру Порошенку щодо відповідного епізоду, за словами Лещенка, казали давно. Можливо, сам Порошенко знав про неї раніше, тому найближчим часом в Україні не з’явиться. Але зараз прийшла черга дати правову оцінку подіям.

Підозра – це ще не є вирок, посадка до в’язниці. Це не є стягненням у державний бюджет активів людей, які вчинили злочин. Це просто повідомлення людині про те, що її підозрюють, їй треба шукати адвоката і захищатись, – зауважив колишній нардеп.

Водночас нардепка від Слуг народу Єлизавета Богуцька стверджує, що після оголошення підозри в держзраді треба чекати цілого феєрверку різних шоу Петра та Ко під загальною назвою “ЦеПолітичнеПереслідування”.Турчинов впрягся адвокатувати майбутнього співкамерника.

Вже бачу, як Шустер у п’ятницю звертатиметься до “всієї вакцинованої України” у своїй студії і проситиме її відповісти на запитання:

Це переслідування – політичне? І попросить ще раз проголосувати номер 44, 57 та 96. І отримає 98%, т.к. у 57 та 96 кнопочка не спрацює.

І навіть бачу, як усі гості студії, які там давно вже прописалися, кинуться захищати свого ще нещодавнього огидного ворога.
Телеграм канал всю ситуацію з Порошенком прокоментував коротко і ясно: Це просто шикарно! Місяцями розповідати, що держава переживає небувалу загрозу від Росії і що на кшталт проклята зелена влада не готова відбивати розширення агресії, і бац – поїхати кудись на пляж.

А як же Порошенко окреслюватиме нові червоні лінії Байдену, якщо Байден ще раз вирішить поговорити з Путіним до кінця року? Чи з пляжу? А як же небувала енергетична криза, яка вже нібито почалася? Що це буде? Чи багатостраждальний народ без свого гетьмана та сьомого президента, який у цей час валятиметься десь на пляжі? Ну, анекдот! Ще й у розшук оголосити можуть, поки він там на пляжі валяється.

До речі, як стверджують на каналі Вести, після того, як Петру Порошенку оголосили підозру у держзраді. Тепер феєричний відступ п’ятого президента під натиском слідчих ГБР, які намагалися вручити йому текст підозри, і його виїзд до Стамбула виглядає безглуздим кроком. Більше того, ще й шкідливим, бо слідство отримало аргумент, щоб відправити лідера фракції ЄС під варту (або хоча б під домашній арешт).

Адже саме так трапилося з рештою фігурантів цієї справи: Віктор Медведчук перебуває під домашнім арештом уже понад півроку. А бізнесмен Сергій Кузяра взагалі поміщений у слідчий ізолятор. І для чого було підіймати такий шум і руйнувати і так свій мізерний рейтинг, Петро Олексійовичу? Не зрозуміло.