Скандальний нардеп Олег Барна продовжує шокувати громадськість новими скандальними витівками.

Днями депутат шокував громадськість своїм постом у Facebook, написавши, що олігарх Дмитро Фірташ – насправді шанована людина, інвестор з багатомільярдним потенціалом, якого потрібно захищати, і поскаржився, що ми здали його "клятим американцям".

"Щодо ситуацією із Фірташем, то можу сказати наступне: дуже прикро, що внаслідок внутрішніх політичних склок чи протистоянь, амбіцій ми відмовляємося, не захищаємо своїх громадян, багатих громадян, котрі є потенційними і реальними інвесторами в економіку України. 

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

І замість того, щоби використовувати багатомільярдний інвестиційний потенціал багатих громадян України, то внаслідок внутрішнього політичного протистояння, Фірташ перебуває за кордоном, а уряд випрошує кредити під відсотки у МВФ, Нам необхідно зробити так, щоб він повернувся, а тут на місці, в Україні вже вивчати питання законності чи незаконності дій під час приватизації, тим паче, що Фірташ цього сам бажає, але чомусь не бажають певні політики і політичні сили, – напиисав нардеп.

Пост скандального політика прокоментував у своєму блозі український журналіст і блогер Денис Казанський.

Він зазначає, що буває всяке. У нас вільна країна, і будь-яка людина має право висловлювати свою точку зору, навіть якщо його IQ прагне до від'ємних показників. Але тут все-таки особливий випадок.

Олег Барна як-не-як – народний депутат, який представляє фракцію президента Порошенка. У зв'язку з цим виникає важливе питання – позиція фракції збігається з позицією Барни, чи ні?

Вважає фракція, що Дмитро Фірташ – ефективний бізнесмен і шановний інвестор? Вважає так сам Петро Порошенко? І, якщо не вважає, то, що будуть робити з Барною, який робить такі заяви?

Казанський зазначає, що Барна може скільки завгодно влаштовувати бійки і провокувати скандали – до такого у нас давно вже звикли, і взагалі мати людину з обмеженими можливостями у фракції давно стало правилом хорошого тону для всіх політичних сил. 

Але коли член правлячої фракції заступається за олігарха, який був за погодженням з Путіним і Могилевичем посаджений на газову трубу і на цьому заробив з нічого мільярдні статки, це наводить на "недобрі підозри".