В мережі з'явився хештег  #ГолосуюНепоПриколу. До цієї акції приєднався фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

Співак звернувся до українців і попросив під час виборів поставитися відповідально до голосування і виконати громадянський обов’язок . Він сказав: «Майбутнє, як і доля країни в наших руках». Проте не всі прихильники співака зрозуміли сенс його звернення, окрім того деякі навіть висловлювали свою гостру критику в бік артиста.

Своє звернення Святослав Вакарчук закінчив такими словами: «Вибори президента України для мене не «прикол»…Голосуймо відповідально! Голосуймо не по «приколу». Не вбиваймо мрію.» До  флешмобу Святослава Вакарчука приєднався і Сергій Жадан. Він у себе на Facebook-сторінці виклав фото з хештегом #ГолосуюНепоПриколу.

Команда кандидата у президенти Володимира Зеленського покепкувала з цього приводу.

Володимир Зеленський в Instagram виклав фото, на якому він з друзями з "95 кварталу" їдять сосиски на заправці.

"Щоб не бути "ПО Приколу", вирішили бути серйозними, як всі", – підписав фото Зеленський.

Адже, нещодавно соціальні мережі підірвало відео, як Юлія Тимошенко вирішила стати "ближчою до народу" за 2 тижні до голосування на президентських виборах. Вона похвалилася покупкою хот-дога на одній з автозаправок неподалік від Слов'янська у Донецькій області.

Представник штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков зазначив, що музиканту потрібно з великою повагою ставитися до українських виборців.

«Вакарчук у своєму зверненні чітко не вказує, кого він має на увазі. Йому як людині, у якого рейтинг впав з 18% до 1,8% і який багато в чому є розчаруванням для людей, які підтримували його, видніше, що таке «по приколу», а що не «по приколу». Я з повагою ставлюся до будь-якого вибору наших з вами співгромадян – або в сторону Зеленського, або в сторону його опонентів. Думаю, Святославу треба так само ставитися до виборців. Вважати, що вони голосують «по приколу», – це, напевно, не поважати українців », – зазначив він.

У той же час Дмитро Разумков підкреслив, що так до кінця і не зрозуміло чи був заклик співака спрямований саме в бік передвиборної кампанії Зеленського. «Якщо Вакарчук мав на увазі нашу передвиборчу кампанію, то вона точно не« по приколу », можливо, він мав на увазі наших опонентів. Тому що те, як вони ставляться до своїх виборців – це точно не жарти, це вже знущання », – додав він.