Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що сім’я народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука і телеведучої Оксани Марченко “живе в якомусь вигаданому світі”, якщо вважає, що “вершить долі” людей.

Так Подоляк прокоментував висловлювання Марченко після введення проти неї санкцій про те, що в 2003 році вона допомогла Володимиру Зеленському отримати роботу для його студії “Квартал 95” на телеканалі 1+1. Співробітник ОП висловив свою думку про ситуацію виданню “Українські Новини”.

“Сім’я Медведчука і Марченко, схоже, живе в якомусь вигаданому світі, де їм видається, що вони вершать долі країни і всіх, із ким хоча б раз перетиналися. Це, звичайно ж, зовсім не так”, – сказав він.

Подоляк наголосив, що словам Медведчука і Марченко не варто довіряти, особливо в ситуації, коли проти них і їхнього майна введено санкції.

“Їм було б корисно повернутися в реальність та усвідомити своє справжнє становище – становище дуже маргінальних діячів, до заяв яких точно не може бути повної довіри. Тим більше ще й у такій ситуації, як зараз”, – сказав він.

Подібними заявами, вказав Подоляк, підсанкційна сім’я намагається “роздути хоча б якийсь скандал” для відволікання уваги.

Співробітник ОП сказав, що Марченко та Медведчук намагаються максимально політизувати те, що відбувається, “щоб суспільство не обговорювало їхню можливу участь у сірих схемах із представниками окупованих територій, а обговорювало щось інше”.

Відомо, що заяви Марченко Офіс президента оцінює “як спробу аутсайдерів показати, що вони варті чогось більшого”.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.