Володимир Зеленський і Офіс президента здобули тактичну перемогу над спікером ВР Разумковим після прийняття в Раді закону про держслужбовців.

Вчора, 23 лютого, президент Володимир Зеленський і Офіс президента здобув тактичну перемогу над спікером ВР Разумковим після прийняття в Раді закону про держслужбовців.

Джерела запевняють, що Разумкову не вдалося зробити Парламент центром впливу в країні і президент знову підім’яв його під себе.

Відзначається, що Зеленський не дозволив пройти закону про держслужбовців, який проштовхували, і ветував його. Після він вніс правки, які дозволяють Кабміну залишати міністрів в статусі в. о. на необмежений час, і тепер уряду не потрібна Рада, щоб призначати чиновників в відомства.

Джерело, близьке до Зеленського, підкреслює, що це особистий удар по Разумкову, який виступав проти подібного розвитку подій і хотів зробити Раду центром впливу, проте програв тактичний бій президенту.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Зеленський пригрозив “Слугам народу” і закликав нардепів прийняти закон про держслужбовців в тій редакції, що запропонував Офіс президента. І нардепи почули главу держави. Раніше зазначалося, що Володимир Зеленський не хоче бачити Дмитра Разумкова в кріслі спікера Ради.

Підкреслюється, що його місце може зайняти Руслан Стефанчук, який поки працює віце-спікером.

До цього зазначалося, що у Дмитра Разумкова найбільший рейтинг серед політиків, який тримається на рівні 32% респондентів. Але він все ж програв би Зеленському, якщо був би з ним у другому турі.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.