Екс-президент Грузії, а сьогодні громадянин України Михайло Саакашвілі у вівторок увечері закликав грузинську опозицію не припиняти протести.

У відеозверненні в соціальних мережах він знову засудив затримання співробітниками правоохоронних органів в Тбілісі голови опозиційної партії “Єдиний національний рух” Никанора Мелія. “Мелія, я в цьому впевнений, вийде (з ув’язнення) дуже скоро. Хто його зловив, хто зараз здійснює насильство над грузинським народом, вони сядуть дуже надовго”, – заявив Саакашвілі.

“Наше діло праве, і ми обов’язково переможемо. Зараз головне, це мобілізація, розгорнути фронт по всій Грузії, наступ, наступ і ще раз наступ”, – додав колишній президент.

Раніше, Саакашвілі писав у своєму телеграмі:

Те, що відбувається в Грузії зараз – це політична розправа над незгодними. По-іншому назвати арешт глави найбільшої опозиційної сили, яка, незважаючи на всі грубі фальсифікації, взяла третину мандатів у парламенті, не можна.

Влада себе так не веде. Так поводиться режим. Злочинний, брехливий і боягузливий. Рівно так само, як поводиться будь-який режим будь-якої іншої авторитарної країни, будь то Білорусь або хтось інший. Різниці між ними немає.

… Я пишаюся опозицією Грузії. Попри те, що пишуть деякі російські та українські «журналісти», жоден з депутатів опозиційних партій Грузії не прийняв депутатський мандат. Жодна опозиційна сила не вважала за можливе зрадити свій народ, хоча обіцяли їм золоті гори. Всі як один вони не визнали підсумки виборів і залишилися в опозиції, знаючи, що наслідком буде політична розправа.

Ніка Мелія, якого заарештували сьогодні вранці за надуманою справою, знав, що так буде. І був готовий. Він знав це ще тоді, коли не взяв депутатський мандат, відмовляючись визнавати підсумки сфальсифікованих виборів. Знав, що за ним прийдуть, але продовжував боротися. І буде продовжувати завжди, до нашої беззастережної перемоги, яка, без сумніву, настане дуже скоро.

Можна повернути назад якісь реформи, але не можна змусити людей забути, що можна жити інакше. Що державні послуги – це сервіс, що поліція і податкова не бере хабарів, що чиновники – ваші друзі, а не вороги, і що країна росте і розвивається. Ніхто не зможе змусити людей цього забути. І саме тому режим, який узурпував владу в Грузії сьогодні, приречений.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.