6 грудня, стало відомо про припинення діяльності зрадника та колишнього народного депутата від забороненої ОПЗЖ Іллі Киви. У країні-агресорці розкрили нові подробиці щодо смерті кремлівського пропагандиста.Відомо, що Киву знайшли мертвим о 15:00 на території паркової зони готелю «Величъ Country Club» у селі Супонєво, що під Москвою.

Наразі слідчий комітет держави-агресорки відкрив кримінальне провадження за фактом вбивства Іллі Киви. За його даними, невідомий ввечері зробив з невстановленої зброї постріли у потерпілого. Кива помер від отриманих травм на місці. Водночас у російських медіа припускали, що у путініста вистрілили двічі. Однією кулею чоловіка поранили, а другою – добили. Тіло Киви пролежало з годину, допоки його виявили.

Тепер стало відомо, що слідчий комітет підтвердив версію журналістів. На тілі Ківи було виявлено два кульові поранення, вилучено дві пістолетні гільзи та патрон.

Радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк відреагував на цю подію й зазначив, що зрадники України мають розуміти, що вони зробили свій вибір і будуть покарані. Ті, хто перейшов на бік ворога, будуть ліквідовані.

Служба безпеки та Головне управління розвідки мають дуже ефективну агентурну мережу в Росії, контролюють процеси, які там відбуваються, мають реєстри людей-зрадників, які допомогли Росії вбивати цивільне населення України, – сказав він.

В ОП вважають, що наразі наші спецслужби набагато ефективніше працюють і контролюють територію Росії та можуть дістатись до будь-кого на території країни-агресора. Подоляк уточнив, що усі «суб’єкти», які підпадають під статтю «держзрада», мають розуміти: Україна не відпустить уже нікого з них.