Медведєв заявив про готовність Росії атакувати Казахстан та Грузію.

Про це він написав у пості в соцмережі Вконтакте, після ж свій пост швидко видалив, але скріни не горять.

Він назвав Казахстан «штучною державою» на споконвічно російських територіях, а також пройшовся Грузією – мовляв, вона була створена в нинішніх кордонах тільки в рамках Російської Імперії.

Бойовий гном путіна сильно заговорився – реакцію казахів та грузинів довго чекати не доведеться.

Це не останнє, що видав Медведєв. Раніше він заявив, що начебто «керівництво України чекатиме на моментальний Судний день у разі атаки на Крим».

Про це повідомляє російське державне інформаційне агентство ТАРС із посиланням на марення путініста.

За його словами, «якщо щось подібне станеться, для них усіх там миттєво настане Судний день – дуже швидкий і важкий. Сховатись буде дуже складно. Але вони продовжують провокувати подібними заявами загальну ситуацію.

Путінський блазень вважає, що в Києві начебто «рано чи пізно можуть почати усвідомлювати, що мети спеціальної військової операції, серед яких – демілітаризація та денацифікація країни, буде досягнуто».

Наскільки Кремль боїться атаки ЗСУ на Крим, що йому залишається хіба що загрожувати.

Зазначимо, що Дімка знову заявив, що Москва симетрично відповість на розширення військової інфраструктури Північноатлантичного Альянсу (НАТО) на території Фінляндії та Швеції.

Відповідне відео було опубліковано в Telegram Медведєва у четвер, 28 липня.

Він зазначив, що вступ Швеції та Фінляндії до НАТО ускладнює ситуацію в регіоні для всіх і що відносини Росії з цими країнами потребують перегляду.

“Що стосується нашої реакції на вступ цих країн до НАТО, то, як сказав президент нашої країни, вона буде симетричною. Тобто вони можуть висмикнути різний напрямок руху всередині Північноатлантичного Альянсу. Або помірне, або, що називається, повністю відкрити хвіртку та прийняти рішення про створення баз на своїй території, розміщення ударних озброєнь. Це від країн. І симетрично цьому робитимуться наші кроки у відповідь”, – сказав Медведєв.

Додамо, що не встиг російський диктатор володимир путін сказати, що ядерна війна ніколи не повинна бути розв’язана, як його поплічники показали справжню особу в питанні ядерної безпеки. Заступник голови російської ради безпеки Дмитро Медведєв натякнув, що в Росії не прагнуть знаходити компроміси з ядерної безпеки.

У Росії відхрестилися від причетності до погіршення ситуації у світі. російський політик цинічно написав у соцмережах, що зараз ситуація у світі набагато гірша за холодну війну. При цьому Дмитро Медведєв сказав, що росія не винна в ситуації, що склалася. Ймовірно, він забув, що 24 лютого росіяни безпідставно напали на Україну і до того розхитували світову безпеку.

Медведєву явно не сподобалася заява президента США Джозефа Байдена, який готовий обговорювати з Росією нову систему контролю над ядерною зброєю.

У 2026 році добігає кінця договір СНО-3 між США та росією, який передбачає скорочення кожної зі сторін розгорнутих ядерних боєзарядів до 1500. Байден сказав, що США готові сісти за стіл переговорів із росією, щоб обговорити нову стратегію для заміни СНО-3

Медведєв заявив, що питання стратегічної безпеки, що важливо для США, неможливо вирішити без Росії. Колишній російський президент поставив риторичне питання, чи потрібен договір Росії і додав, що “світ став іншим”.

Пост експрезидента РФ Дмитра Медвєдєва про Казахстан і Грузію викликав обурення в суспільстві.

В оточенні Медведєва почали заперечувати, що то саме він розмістив публікацію.

Про це заявив помічник заступника голови Ради безпеки Росії Дмитра Медведєва.

За його словами, опублікований ним пост у соцмережі “ВКонтакте” про Грузію та Казахстан написав не колишній прем’єр, а ті, хто зламав його обліковий запис. Він додав, що останнє повідомлення, опубліковане Медведєвим, було про ВМФ, а з тими, хто написав повідомлення “нібито від колишнього прем’єра”, розбереться адміністрація соцмережі та відповідні органи.