У зв'язку з сміттєвою блокадою Львова, три депутати від "Самопомочі" оголосили про голодування на знак протесту. Першим почав голодувати голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк. За ним у вівторок оголосили голодування Оксана Сироїд і Тарас Пастух. Згодом Львівська ОДА запропонувала міському голові Андрію Садовому ліквідувати сміттєву проблему при фінансуванні проекту в розмірі 300 мільйонів гривень, – передає Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО! У центрі Києва пролунав потужний вибух! Шокуючі подробиці і перші фото!

 

 

Оксана Сироїд зазначила, що така пропозиція очільника Львівської ОДА є шантажем.

Це фактично ультиматум, в якому написано, що облдержадміністрація готова брати на себе управління сміттям, але за це просить 300 мільйонів гривень для відповідного комунального підприємства та фактично нічого про це не говорити, – розповіла Оксана Сироїд.

Віце-спікер парламенту порівняла дії влади в особі очільника Львівської ОДА до набігу монголо-татар. Окрім цього, Оксана Сироїд зазначила, що сміттєва облога розпочалась з подібного ультиматуму.

За словами учасниці протесту, раніше пропозиції від обласної адміністрації не надходили через те, що влада очікувала, що "Самопоміч" стане "згідливою" партією.

Сподівались, що міський голова та "Самопоміч" на підставі іншого шантажу будуть згідливими, будуть робити те, що просив чи вимагав президент, будуть голосувати за вигідні рішення, будуть погоджуватись бути лояльними до президента. Це була вимога. Після підпалу сміттєзвалища нам пропонували припинити облогу в обмін на лояльність, – заявила Оксана Сироїд.

Наразі відомо, що Андрій Садовий готовий віддати повноваження в управлінні сміттям в обмін на чітке роз'язнення щодо механізму ліквідації сміттєвої проблеми міста та гарантій влади.

Нагадаємо, 12 червня Львівська міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла офіційне рішення про необхідність оголошення Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації.