Майже кожна людина хоч раз хотіла б дізнатися, що чекає її в майбутньому. Українці не є винятком, оскільки вони перебувають у нестабільній ситуації, в якій не можна бути впевненим у завтрашньому дні. Щоб відшукати надію та впевненість, люди вивчають пророцтва про Україну на 2019 рік. Дехто вважає, що вони дозволять підготуватися до тяжких часів чи дізнатися, коли нарешті припиняться бойові дії та налагодиться життя українців.що чекає в майбутньому.

БАЧЕННЯ ВЛАДА РОСА ТА ВАЛЕРІЯ МОСКОВЧЕНКА

Прогнози про майбутнє України від цих двох ясновидців дуже схожі. Вони розповідають про те, що на державу чекає дійсно велике майбутнє. Але треба пройти чимало випробовувань та вирішити купу проблем. Тільки по завершенню довгого та тяжкого шляху держава по-справжньому розквітне. Довгий час йтиме боротьба за східні території держави. Але все завершиться тим, що попри серйозні вагання, жителі Донбасу захочуть залишитися у складі України. Але Крим не повернеться до складу України, він швидше стане частиною Туреччини. Не треба постійно намагатися повернути півострів, державі варто приділити увагу тим територіям, що залишилися та розвиватися без Криму. Ясновидці казали, що після цього усі основні сфери держави нарешті стабілізуються та почнуть потроху розвиватися. Обов’язково зміниться влада, державою будуть керувати зовсім нові люди, з іншими принципами, ідеями та бажаннями. Більше не буде корупційних проявів. З часом країна вийде на новий технологічний та торговий рівень, що дозволить їй спокійно почувати себе на світовій політичній та економічній арені. жителі Донбасу

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

ВІЩУВАННЯ МИХАЙЛА ЛЕВІНА

Продовжуючи згадувати пророцтва і прогнози для України на 2019 рік від найсильніших екстрасенсів, не можна забувати про слова Михайла Левіна. Цей ясновидець вважає, що жителі України зустрінуться з неабиякими складнощами. Складнощі залишатимуться актуальними до настання 2020 року. Перш за все, ситуація усередині країни поступово ставатиме більш напруженою. Громадяни убудуть невдоволені тим, які саме рішення приймає влада та тим, що вона робить, які політику веде. Деінде виникатимуть акції та пікети, що будуть майже одразу придушуватися. Через це може відбутися нова революція, яка посіє хаос та безлад у державі. Цього допустити не можна, бо у держави точно не вистачить ресурсів, щоб відбудуватися після чергової революції. В результаті вона буде розділена між багатьма сусідніми державами, а від колишньої України залишиться лише її центральна частина.

Ще Михайло Левін казав, що 2019 рік майже не принесе якихось позитивних зрушень, все буде так, як і завжди. Держава й надалі буде знаходитися в крайнє нестабільному стані, фінансовий взагалі буде зводити з розуму через свої стрибки курсів валют.

ПЕРЕДБАЧЕННЯ ВІД МОЛЬФАРІВ

Мольфари роблять лише позитивні прогнози на 2019 рік та близьке майбутнє. Вони кажуть, що Україна довгий час буде вести перемовини з Росією, але все закінчиться тим, що будуть встановлені нові нормальні відносини. Поступово ці дві держави стануть партнерами. Будуть відновлені торгові угоди. З часом Росія та Україна створять новий союз, який прийде на зміну Європейському союзу. Це дозволить України посісти достойне місце на світовій арені, а також поступово розвиватися, що зробить з країни справжнього технологічного та економічного, торгового гіганта. Такі стосунки будуть вигідними для обох держав. Старі конфлікти та війни поступово забудуть, а на всій планеті запанує мир та спокій.

Ось такими є прогнози і пророцтва від найсильніших екстрасенсів України. Деякі з них пророкують державі велике майбутнє, а деякі віщують справжній занепад. Те, як воно буде насправді, можна побачити лише з часом. Але вже зараз можна скласти приблизне уявлення того, що чекає на українців в майбутньому та до чого взагалі варто готуватися.