У результаті війни, що Російська Федерація розпочала проти України, загинув колишній гандболіст Сергій Чуприна. Про це повідомила Федерація гандболу України. Це неймовірна втрата не тільки для спортивних кіл, а й для всієї України. Не стримав сліз навіть Головнокомандувач Олександр Сирський.

Зазначається, що прощання з Чуприною відбулося 1 квітня у Вінниці. Церемонія мала місце у Свято-Преображенському кафедральному соборі міста та продовжилася на Алеї Слави. Героя поховали на Сабарівському кладовищі Вінниці.

“Довгих 8 місяців родина та друзі сподівалися, що Сергій Чуприна живий. Та, на жаль, наприкінці березня 2024 року надійшла невтішна звістка: 26 липня 2023 року у боях за Роботине 43-річний вінницький гандболіст загинув…”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з даними федерації, Сергій Чуприна народився 17 липня 1980 року. Він був добре відомий у спортивній спільноті, оскільки відзначався як віце-чемпіон першої ліги України з гандболу, переможець Універсіади серед збірних команд вищих навчальних закладів Вінницької області та капітан збірної команди свого регіону. Крім того, він активно сприяв популяризації свого виду спорту, допомагаючи організовувати змагання різного рівня.

Зазначається, що на долю Сергія Чуприни випало надто багато випробувань для однієї людини – пережити смерть своєї ще маленької донечки та свідомо стикнутися з війною. Наприкінці 2022 року його мобілізували до 116-ї окремої механізованої бригади, де він проходив навчання у Львівській області. Від самого початку спортсмен потрапив на Запорізький напрямок, де розгорталися важкі бої з окупантами, у одному з яких він загинув. Додому його до останнього чекали мама та рідний брат.