Сторона обвинувачення подала клопотання про зміну запобіжного заходу військовій медсестрі Яні Дугарь, яка є однією з підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Їй хочуть призначити заставу у розмірі 168 тисяч гривень, повідомив на своїй сторінці у Facebook адвокат Дугарь Денис Ломанов.

“Було вручено клопотання про зміну запобіжного заходу на заставу, згідно з яким сторона обвинувачення просить визначити заставу в розмірі 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 168 тис. грн”, – уточнив адвокат.

Ломанов додав, що сторона захисту зібрала неспростовні докази невинуватості Дугарь, які будуть представлені в суді.Нагадаємо, 21 травня з’явилась інформація, що підозрюваним у справі про вбивство Шеремета – Кузьменко, Антоненку та Дугарь – змінили підозри.

Наразі поліція завершила досудове розслідування щодо підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета в Києві 2016 року. Таку заяву 22 травня зробив адвокат підозрюваної Юлії Кузьменко – Тарас Безпалий – у коментарі “Українській правді”.

“Зараз повідомляють про завершення досудового розслідування. Сьогодні винесли постанову, матеріали стосовно Кузьменко, Антоненка, Дугарь (Підозрювані. – Ред.) виокремили в нове провадження і зразу оголосили про завершення досудового розслідування”, – сказав він.