19 вересня 2014 року Остап Васильович Стахів, зареєстрований кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №117 у місті Львові(Галицький, Франківський та Шевченківський районів) до Верховної ради України.
Судячи з біографіі, розміщенної на офіційному сайті політика, Остап Васильович – відданий патріот та взірцевий громадянин.
Народився він 1 січня 1985 року у м. Ходорів. В 2002 році зарахований студентом економічного факультету Львівського національного аграрного університету, завершив навчання у 2008 році, отримавши диплом спеціаліста – менеджмент організації. Друга вища незакінчена освіта – юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Трудову діяльність розпочав у липні 2005 року розпочавши власну справу (просто зверніть увагу – власну справу у 20 років).
Громадська діяльність:
У 2009-2010 роки головний редактор інформаційного вісника «Український Наступ».
У 2011-2012 роки головний редактор Всеукраїнського вісника «Національний Фронт».
З 2012 року засновник аналітичного журналу «Ідея і Чин».
У 2012-2013 роки координатор руху «Чесно» на Львівщині.
З 2010 року Голова Проводу громадської організації «Ідея Нації». Безпартійний.
Команді "Поборемо корупцію разом" вдалося з’ясувати, що Остап Стахів був членом декількох політичних партій у Львові, у яких його репутція сьогодні не найкраща. Остап Стахів був головою Львівської міської організації "Української партії".
Ми звернулися до архіву новин інформагенства "Медіастар" та виявили, що у 2010 році Остапа Стахіва позбавили членства в "Українській партії" за шахрайські, авантюристичні дії та привласнення коштів організації, продаж місць в партійному списку. Повідомлялося, що він прикривався іменем Партії та вирішував свої особисті проблеми, тим самим підривав імідж та авторитет Партії (документ "Ухвала Центральної ради від 09.10.2010 р. № 2/1"). Деякі члени Центральної ради партії, навіть, назвали його "дрібним політичним аферистом".
Олег Олійник, в.о. голови "Української партії":
– Проблема Стахіва почалася у 2008 році, коли він прийшов до нас зі «Свободи». А зараз ця проблема вибухнула і мені стає зрозуміло, чому Стахів зустрічався з представниками Партії регіонів, «Батьківщини» та іншими партіями, бо утворення паралельної структури ЛМО Української партії напередодні виборчої компанії дуже нагадує ситуацію з «Батьківщиною».
Андрій Степаненко, голова Львівської обласної громадської організації "Трудовий рух "Солідарність", колишній заступник голови Львівської міської організації "Українська партія":
– Хочу зазначити моральну сторону проблеми, яка виникла із співпраці з Остапом Стахівим. Чи можна довіряти і працювати з людиною, яка називаючи себе другом, соратником і так далі, в звичайній побутовій розмові, не будучи журналістом, записує розмову на диктофон. Виникає запитання, з якою метою це робиться. Можна згадувати і про інші факти зловживань ним своїм партійно-посадовим становищем, але зупинимося тільки на цьому.
Сам же Остап Васильович у інтерв’ю нашому журналісту повідомив, що він за власним бажанням покинув "Українську партію" після місцевих виборів 2010-го року.
"В 2010 році в Українській партії розпочався розлад, який завершився розпуском партії у січні 2011 року, коли вони об'єдналися із Громадянською позицією, – розповідає Остап Стахів. – Натомість до цього часу колишнє керівництво партії, яке діяло ще до обрання керівником І. Насалика, мене намагалося зняти із керівника Львівської міської організації і виключити із членів Центральної Ради. Звісно, що їм цього так і не вдалося зробити – проте намагалися в ЗМІ подати як факт".
Висновки залишаємо за Вами.
Команда «Поборемо корупцію разом»