Вдень 22 січня в одній зі шкіл Кременчуцького району на Полтавщині, в навчальний час померла учениця. 14-річній дівчинці стало погано на перерві між уроками.

Про це розповіли в поліції області.

Як наголошується, про трагедію повідомив черговий лікар “швидкої”. За його словами, лікарі намагалися врятувати дитину, але марно. Дівчина померла в їхній присутності.Місцеві ЗМІ з посиланням на прес-службу Кременчуцького відділу поліції пишуть, що дівчинці стало погано на перерві. За цим фактом поліцейські проводять перевірку. Також в ЗМІ пишуть, що дитина мала проблеми з серцем. Однак поки точно не відомо. Тіло дитини направили на дослідження, яке має встановити причину її смерті.

Також вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікації статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство).

Нагадаємо, раніше в одній з рівненських шкіл померла учениця. Дев’ятикласниці раптово стало погано посеред уроку. Директор особисто ще живу дівчинку ніс до швидкої. Втім, в кареті швидкої школярка померла.