“Слугу народу” Зеленського тісно пов’язують з Коломойським, однак є ще одна людина, яка є безпосереднім куратором гумориста

Передвиборна гонка – справа дуже затратна. Але при такому спонсорі фінансові питання відходять на другий план.

Чим ближче вибори, тим більше цікавої інформації з’являється про кандидатів. Особливо цікаві політики «від народу».

Участь в президентських виборах аж ніяк не дешева і дозволити собі це може тільки дуже заможна особа, яка або має які шанси отримати крісло гаранта, або має зуб на когось із претендентів.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Володимир Зеленський взяв старт різко і впевнено. Він навіть не озвучив виразно своє бажання брати участь у виборах, а вже практично вся країна заклеєна бордами зі «слугою народу».

На каналі «1 + 1» раз у раз анонсують серіал з такою ж назвою. Навіть дуже успішний шоумен зі своїми заробітками на політичному поприщі – дріб’язок, а тим паче у передвиборчій гонці. Амбітності, звичайно, Зеленському не позичати, проте президентську кампанію на одних амбіціях не побудуєш.

Як і слід було очікувати, народ вирішив, що спонсорує Зеленського власник «1 + 1», український олігарх, бізнесмен-мільярдер Ігор Коломойський. Як виявилося, не все так просто.

Хоч Коломойський і «маячить» за спиною Зеленського, проте він досить розумний, щоб не світитися. Інакше Володимира Зеленського разом з його партією назвуть «кишеньковим» проектом олігарха і буде шкода даремно витрачених на блазня грошей.

Щоб цього не сталося, Коломойський ухалив беззастережне рішення – ніяких прямих або непрямих доказів причетності олігарха до гумориста бути не повинно.

Разом з цим з’явилася інформація, що компанією Зеленського дуже щільно займається ще один соратник Коломойського – забудовник і керівник єврейської громади Києва Олександр Левін. До речі, за деякими даними він веде переговори щодо залучення в проект американських політтехнологів.

Останнього разу ім’я забудовника Левіна фігурувало в скандалі з рейдерською атакою на Аграрну партію. Кажуть, що йому надійшла команда підтягнути цей політичний проект «під крильце» олігарха.