За останні десять днів до України надійшло понад 40 тис. тонн гуманітарної допомоги. Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав у відеозверненні.

В уряді продовжує працювати гуманітарний штаб. З 2 по 12 березня Україна отримала понад 40 тис. тонн гуманітарної допомоги. Міністерство інфраструктури та Укрзалізниця наразі працюють як логістичний штаб, – сказав Шмигаль.

За його словами, вже третина отриманої допомоги розвезена по регіонах і розподілена відповідно до потреб.

Окрема подяка тим людям, тим громадам, які приймають у себе евакуйоване населення, – підкреслив Прем’єр-міністр.

Зазначимо, що Президент України Володимир Зеленський назвав втрати російських військ колосальними. Про це він заявив у своєму зверненні 12 березня.

Динаміка втрат окупантів на 17-й день вже така, що можна впевнено говорити: це найбільший удар по російській армії за десятки років. Вони ніде не втрачали більше за таку кількість днів, − сказав президент.

Зеленський додав, що російська армія вже втратила понад 360 танків. 1205 броньованих машин, майже 60 літаків і більше ніж 80 гелікоптерів.

«У більшості армій світу немає стільки всього, скільки російські війська втратили за час вторгнення в нашу державу», – сказав голова держави.

Російські військові здаються в полон вже не просто поодинці, а цілими групами. Групами ж намагаються вийти з території України додому, в Росію, − додав президент.