«Слуга народу» Ірина Верещук спрогнозувала терміни кадрових перестановок. У Кабінеті міністрів України восени очікуються кадрові перестановки, обговорюється заміна одразу кількох міністрів. Про це в ефірі програми «Велика п’ятниця« на телеканалі «Україна 24» розповіла народна депутатка від «Слуги народу» Ірина Верещук.

«Розмови йдуть не тільки про зміну міністра оборони. Наприклад, розмови йдуть про міністра юстиції або культури. Я часто чула на ефірах питання саме такого характеру. Йдеться про те, чи будуть кадрові зміни восени. Будуть. А якими будуть – це вирішувати президенту і прем’єру. Прем’єру – якщо ми говоримо про, наприклад, міністра юстиції або культури, і президенту – коли мова йде про міністра оборони, це виключно його прерогатива вносити подання», – пояснила «слуга народу».

Про кадрові рішення також заявляли голова Верховної Ради Дмитро Разумков та очільник фракції «Слуга народу» Давід Арахамія. Проте обидва відмовилися називати прізвища тих, кого це торкнеться. Вони відмітили, що після того, як восени буде дано оцінку роботі Кабінету міністрів, можливі відставки кількох членів уряду. Про це на своєму брифінгу поінформував голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Спікер підкреслив, що у нього є серйозні питання щодо роботи принаймні трьох членів уряду.

«Деяких міністрів можна віднести до числа тих, хто непогано виконує свою роботу, а до деяких є питання й у мене, і у народних депутатів. Чи будуть вони виноситися на відставку, подивимося. Зараз – точно ні. У літній проміжок часу це навряд чи можливо зробити, якщо об’єктивно, а восени – подивимося», – зазначив Разумков.