Наші воїни “прогризають лінію оборони по метру” малими взводними і ротними групами. Власне це і визначає темп контрнаступу.

Про це розповів екскомандир роти батальйону Айдар Євген Дикий в інтерв’ю Radio NV.

Він зазначив, що розпочатий Україною цього року у червні контрнаступ не зупинявся жодного дня і “цього імпульсу ніхто не втрачав”.

“Він триває в тому темпі, в якому це реально робити з нашими ресурсами, коли ми змушені воювати взводними, максимум ротними групами. Бо як тільки ми зберемося хоча б у батальйонну групу, прилетить російська авіація, яка переважає в небі у 10 разів, і одразу зупинить наше просування. Ми це з’ясували в перші два дні наступу. Більше цю помилку не повторювали», — пояснив екскомандир роти батальйону Айдар.

За його словами, під кінець липня українським військовим вдалося вийти на другу лінію оборони.

Також зазначимо, що раніше до України надсилали свіжомобілізованих окупантів, які не вміли майже нічого.  Проте наразі ЗСУ воюють з достатньо серйозним ворогом, зазначає Євген Дикий.

“Я категорично проти будь-якого закидання шапками і розкатування губи. От коли ми говоримо про те, що вони сюди насипали абсолютно ненавчених, немотивованих нещасних мобілізованих окупантів, то це було правдою минулої осені, коли їх дійсно гребли прям з військкоматів і сюди кидали”, – говорить аналітик.

Тоді вони справді були абсолютно ніякі. Компенсувалося це винятково кількістю.

“Але ми якось звикли це повторювати, а час іде і все змінюється”, – стверджує аналітик.

Ті самі мобілізовані окупанти, які заїхали минулої осені та зими, якщо вони дожили вже до цього етапу війни, то вони вже не ті мобілізовані. Це вже солдати, які щонайменше пів року провоювали в дуже жорстких умовах проти нашої армії.