Збройні Сили України продовжують наступ на Мелітопольському напрямку. Там триває ліквідація окупантів на Запоріжжі. Мелітопольський міський голова пояснив, яка ситуація в регіоні.

Іван Федоров розповів у ефірі телемарафону, що 4 листопада були вибухи на базах окупантів.

Міський голова Мелітополя розповів, що 4 листопада на території тимчасово окупованої Запорізької області лунала черга вибухів. За словами посадовця, вибухи почались в тимчасово окупованому Мелітополі.

Від ранку до обіду 4 листопада пролунали щонайменше 3 вибухи. З них два – у самому місті, 1 – в передмісті на півночі.

«Ворог розхвалює свою ППО й розповідає, що Мелітополю нічого не загрожує, але це неправда. І вчорашній день їхнього святкування є цьому підтвердженням», — заявив Федоров.

Він додав, що після Мелітополя «бавовна» лунала в тимчасово окупованому Бердянському районі – біля селищ Осипенко та Андріївка – там, де ворог концентрував свою ворожу міць, своїх військових. Адже після ліквідації окупантів у Бердянському аеропорту вороги стягнули ресурси ближче до Азовського моря, щоб приховати від ЗСУ.

«Але не вдалося їм цього разу – тож продовжилась ліквідація ворожих військ. Що стосується Мелітополя, то відомо, що за містом ліквідовано розташування ворога, щодо двох вибухів у місті – інформація ще уточнюється»,– пояснив мер.

Додамо, За словами координатора групи «Інформаційний спротив» Олександра Коваленка, російські окупанти втратили від 30 до 60% особового складу підрозділів в районі Роботиного.

Тому на Мелітопольському напрямку в районі Роботиного окупанти вивели частину підрозділів. Причина цього — великі втрати.

«Частина підрозділів 42-ї МСД 58-ї ОВА були відведені від Роботиного у зв’язку зі втратою боєздатності. Йдеться про підрозділи зі складу 71-го та 291-го МСП», — проінформував він.

Військовий експерт зауважив, що класична втрата боєздатності — це втрати 30% від особового складу та техніки.