Голова Верховної Ради Дмитро Разумков на засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування за участю народних депутатів, мерів міст, керівників регіонів і громад заявив про створення робочої групи із впровадження реформи децентралізації.

“Сподіваюся, що в рамках цієї робочої групи ми зможемо вирішувати багато актуальних, але поточних питань, безпосередньо пов’язаних із реформою децентралізації”, – сказав Разумков на засіданні Консультативної ради при Верховній Раді за участю представників місцевого самоврядування в четвер, повідомляє прес-служба парламенту.

Спікер ВР зазначив, що реформа децентралізації залишається однією з ключових на порядку денному і на рівні Верховної Рад, Офісу президента та Кабінету Міністрів, і на рівні областей, міст, районів і громад. За його словами, з 1998 року назви цієї Консультативної поради неодноразово змінювалися, змінювалися підходи, але мета залишалася тією самою – мати постійний ефективний діалог Ради з представниками місцевого самоврядування.

Він також запевнив, що парламент готовий до діалогу і конструктивної роботи з цього питання.