648156_w_300

Печерський райсуд відмовив захисту нардепа РПЛ Ігоря Мосійчука у відводі судді. Відповідне рішення суддя зачитав в ході засідання, передає Корупція.Інфо.

Зазначимо, нардеп Ігор Мосійчук був доставлений до Печерського суду, який має обрати йому запобіжний захід. На початку засідання захист Мосійчука заявила відвід судді з-за конфлікту, який мав місце при розгляді справи активіста Богдана Тицького.

Нагадаємо, вчора Рада дозволила заарештувати Мосійчука після того, як генпрокурор України Віктор Шокін показав на пленарному засіданні відео, на якому Мосійчук вирішує ряд питань, що мають відношення до криміналу. Сам Мосійчук заявив про те, що відео змонтоване і сфабрикована. Сьогодні стало відомо, що РПЛ зареєструвала у ВАСУ позов про скасування рішення ВР про дозвіл на арешт Мосійчука.

Генеральна прокуратура України інкримінує Ігорю Мосійчуку 5 статей Кримінального кодексу: ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою), ч. 2, 3 ст. 296 (хуліганство), ч. 1, 2 ст. 350 (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок), ч. 1 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів), ч. 1, 2 ст. 377 (погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного) КК України.

Після засідання Ради силовики обшукали машину Мосійчука та затримали депутата.

Глава фракції РПЛ Олег Ляшко запевнив, що якщо Мосійчук винен, його не будуть покривати, проте політичної розправи не допустять.

Як відомо, 1 вересня РПЛ вийшла з коаліції.