Ряди хворих на коронавірус політиків і чиновників поповнив керівник НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, який напередодні повернувся з відрядження.

«Черговий COVID-антирекорд в Україні і я, на жаль, частина цієї статистики. Як говорили епідеміологи, колективний імунітет сформується, коли 70% суспільства перенесуть хворобу. Тому ми були готові до цієї реальності – і як компанія, і я особисто», – пише Андрій Коболєв на своїй сторінці в соцмережах.

Керівник НАК стверджує, що почуває себе добре і сподівається не втратити ні нюх, ні діловий нюх. Всі наради і зустрічі він переводить в формат онлайн.

«З деталей: вчора прилетів з відрядження, здав тест, до результату ніде не з’являвся. Позитивний результат отримав годину назад, попередив усіх, з ким контактував », – додав він.

“Тренд цього сезону, хворіти коронавірусом.
Вже і Глава Нафтогазу Коболєв захворів на COVID-19.
Наше джерело повідомляє, що у Коболєва у будинку власна «міні клініка» зі своїм медперсоналом. Така ж ситуація і з Порошенком, який перебуває під постійним наглядом «особистого лікаря “, – пише тг-канал” Легітимний “.

Як відзначають українці, звичайно, що людина, яка гребе гроші мішками не буде лікуватися в державній лікарні. А прості смертні повинні “насолоджуватись” жахливими умовами в маленьких лікарнях.

“Коронавірус дістався до керівництва” Нафтогазу України “. Позитивний тест на зараження COVID-19 отримав глава правління компанії Андрій Коболєв (так, він все ще на цій посаді). Про хворобу він заявив публічно:

“Черговий COVID-антирекорд в Україні і я, на жаль, частина цієї статистики. Як говорили епідеміологи, колективний імунітет сформується, коли 70% суспільства перенесуть хворобу. Тому ми були готові до цієї реальності – і як компанія, і я особисто”.

Натякає, що міг заразитися у відрядженні.

Його обов’язки на час самоізоляції виконуватиме перший заступник голови “Нафтогазу України” Сергій Перелома. Але в нарадах онлайн Коболєв обіцяє брати участь “, – пише” Клименко-Тайм “.