Біля прохідної Мінського тракторного заводу (МТЗ) ОМОН розганяв присутніх людей. Серед протестуючих були і працівники МТЗ.

Про це повідомляє TUT.by.

“Сьогодні працівники МТЗ, які вчора за домовленістю з гендиректором написали заяви на відпустки за свій рахунок, не змогли потрапити на територію заводу. Це кілька сотень людей. У них заблоковані пропуску. При цьому інших їхніх колег, які не писали заяви на відпустки, без проблем пропускали на завод”.

Працівники повідомляють, що заяви за свій рахунок у вівторок написали близько 500 осіб. На підприємстві уточнюють, що 167 чоловік написали заяви по сімейно-побутових обставин, ще 5 – для проведення страйків.

“Працівники розповідають, що мають намір розповідати іншим колегам про акції солідарності і страйки”.

Присутніх під заводом відтіснив ближче до виходу до метро ОМОН. Пізніше учасники протесту знову спробували підійти до заводу, але силовики, до яких до цього моменту прибуло підкріплення знову не дали їм тут знаходитись. Вони обступили людей і відтіснили їх ближче до Палацу культури тракторного заводу, а потім – на протилежну сторону вулиці Долгобродскої.

Нагадаємо, що масові протести тривають в Мінську і великих містах Білорусі після виборів президента, які відбулися 9 серпня. За офіційними даними, на виборах черговий раз переміг Олександр Лукашенко, який набрав 80,1% голосів. Опоненти режиму вважають, що на виборах перемогла Світлана Тіхановська, у якій за даними ЦВК було трохи більше 10% голосів.