Син Гонтаревої має 2 квартири й заробляє на оренді нерухомості.

Антон Гонтарєв має частки в двох фірмах з дуже обширною діяльністю, передає Корупція. Інфо

Старший син глави Національного банку України Валерії Гонтарєвої Антон має частки в двох підприємствах, а також володіє двома квартирами у Києві.

В одній із квартир, що на вул. Еспланадній, він і прописаний.

При цьому Антон Гонтарєв зі своєю дружиною мешкають за містом у котеджному селищі "Северинівка", розташованому за 23 км від Києва. Будинок у "Северинівці" належить його матері – Валерії Гонтарєвій.

Старший син очільниці Нацбанку, згідно із її е-декларацією, володіє 80% ТОВ "Європивзбут" та 33,40% ТОВ "Вансер груп".Фірма "Європивзбут" займається роздрібною торгівлею продтоварів, функціонуванням ресторанів, організацією будівництва, оптовою купівлею і продажем нерухомості. А ось основним видом вказано пакування. Антон Гонтарєв у цій фірмі є керівником.

Підприємство "Вансер груп" виявилося з доволі цікавою і обширною діяльністю. Основний вид діяльності – виробництво машин та устаткування загального призначення.

Крім того, в Єдиному реєстрі юридичних осіб Антон Гонтарєв значиться як приватний підприємець, який надає в "оренду й експлуатацію власну або орендовану нерухомість".

Судячи із е-декларації Гонтарєвої, у 2015 році Антон продав автомобіль за 749 тис. гривень. По 200 тис. гривень син глави НБУ розмістив у "Приватбанку", "Альфа Банку" і ПУМБ. Ще  500 тис. гривень він зберігає в "Ощадбанку".

Популярне: 15 лютого – Стрітення: історія, народні прикмети і що категорично заборонено робити в цей день, щоб не накликати на себе біду

Нагадаємо, дружина старшого сина глави НБУ Антона Гонтарєва полюбляє мандрувати світом – уже встигла побувати і в Південно-Східній Азії, і у Південній Африці.