Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що наразі немає потреби мобілізувати 500 тисяч людей до лав Збройних сил України.

Про це глава уряду повідомив у своєму інтерв’ю Bloomberg 20 березня.

За словами Шмигаля, оцінка показала, що такий обсяг мобілізації не є необхідним, враховуючи ротації на лінії фронту та надходження озброєння.

«Ми продовжимо боротьбу, якщо отримаємо підтримку від наших партнерів щодо артилерійських снарядів, ракет дальнього і середнього радіусу дії», — зазначив прем’єр.

Прем’єр висловив подяку ЄС, МВФ та союзникам з «Групи семи» за надання дуже важливого фінансування у цьому році, яке дозволило бюджету «вижити в першому півріччі», зазначив Шмигаль.

Шмигаль також згадав про присутність західних військ в Україні у контексті висловлення президента Франції. Український прем’єр-міністр відзначив, що вітає більш жорсткий тон західноєвропейської столиці.

«Ми дуже раді, що спілкування президента Макрона стало набагато, набагато сильнішим — воно дуже конкретне, дуже ясне, і це те, що нам усім потрібно», — сказав прем’єр.

Також прем’єр-міністр додав, що питання допомоги від США Україні може бути вирішено вже цього місяця.

Нагадаємо, американський спікер Майк Джонсон повідомив, що республіканці розглядають можливість надання допомоги Україні у вигляді позики, а також виділення коштів з арештованих російських активів.