Попередньо путін оголосив у Росії мобілізацію, щоб налякати українців

Але сталося не так, як гадалося і власне панічні настрої стались саме у терористці.

Окрім того, до лінії фронту ще потрібно доїхати та не потрапити під обстріл ЗСУ.

Про це в одному з інтерв’ю розповів військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

“До фронту ще потрібно доїхати. От приїдуть вони у Луганську область, їх треба ще десь розквартирувати. Не кидати ж їх на лінію фронту. Місця розквартирування стають відомі українській розвідці миттєво. На Луганщині за останню добу по координатах накрили чотири місця дислокації. От заїхала певна кількість мобілізованих, їх тут же накрили. Вони не отримали навіть бойового досвіду і поїхали назад у вигляді “Лад” чи “Москвичів”. Невипадково у РФ кількість мобілізованих співпала із кількістю авто, які хочуть виготовити у РФ”, – пояснив Снєгирьов.

Власне щодо лад варто сказати, що спроби закидати позиції ЗСУ гарматним м’ясом не матимуть успіху, вважає Дмитро Снєгирьов

300 тисяч росіян, мобілізованих указом Володимира Путіна, мають гарні шанси повернутися з України у вигляді автомобілів “Лада”, тобто як компенсації родинам загиблих військових РФ.

Як зауважив експерт, зараз “не Друга світова війна”, тому перемога на фронті не буде вирішуватись за рахунок чисельної переваги особового складу.

“Росіяни можуть застосовувати тактику Жукова років Другої світової – закидати гарматним м’ясом наші передові позиції. Але від Другої світової відмінність полягає в тому, що засоби ураження змінилися. Високотехнологічна зброя на озброєнні ЗСУ вдвічі перевищує російські і радянські зразки. Надані нам РСЗВ HIMARS і САУ PzH-2000, дальність ураження – 85 км, в той час як радянські і російські аналоги – 45 км”, – пояснив Снєгирьов.

Снєгирьов вкотре нагадав, що кількість мобілізованих “дивним чином збіглася з кількістю держзамовлень на випуск того дива техніки під назвою “Москвич” чи то “Лада”.

Тобто тим самим: “Дають зрозуміти, що матеріальна компенсація у випадку загибелі вже очікує”, – жартує він.

Військовий експерт також наголосив, що українці не повинні радіти тому, що росіяни тікають зі своєї держави через мобілізацію. Ті держави, куди тікають росіяни, можуть стати потенційними жертвами російського агресора.

Водночас Снєгирьов додав і те, що українські землі наразі “зачищають” за допомогою мобілізації

Росія за допомогою мобілізації на окупованих територіях України намагається змінити етнічний склад населення і створити умови для переселення туди громадян РФ.

“Йдеться про зміну етнічного складу тих територій. У Криму Аксьонов прозвітував про дострокове закінчення мобілізації. 90% – кримські татари. Таким чином Російська Федерація намагається змінити етнічний склад на півострові… Імперія вирішує питання загарбницьких війн за рахунок поневолених народів”, – зазначив Снєгирьов.

За словами експерта, розмови про провал мобілізації на окупованих територіях не відповідають дійсності:

“До війни чисельність так званих 1-го і 2-го армійських корпусів “ЛДНР” складала, за оцінками спеціалістів 37-42 тисячі. Наразі чисельність доведено до 80 і більше тисяч”.

Як пояснив військовий експерт, окупанти “зачищають умовні “території Російської Федерації” від чоловічого населення, створюючи умови для переселення громадян РФ на окуповані території.

“Це те, що відбувалося в 30-ті роки на моїй рідній Луганщині – Голодомором виморили, а потім з Воронежа привезли голоту, яка фактично замістила національний склад Луганської області, який до цього на 70% українці складали. Тактика сталінського періоду повторюється один в один”, – наголосив Снєгирьов.