Кількість живої сили дозволяє росіянам користуватися “розвідкою боєм”, як “єдиним методом”, під час якого вони кидають мобілізованих людей хвиля за хвилею, не рахуючись з їхніми життями.

Про це в ефірі Апостроф TV розповів керівник Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан.

Там, де росіяни бачать рух уперед, ще скеровують додаткові сили, аби просунутися далі, – пояснив він дії агресора.

Експерт зазначив, що перед новим очільником кампанії Валерієм Герасимовим стоїть завдання вийти на адміністративні рубежі Донецької та Луганської областей до березня, тому він не рахуватиметься з втратами й продовжуватиме тактику Євгена Пригожина, але вже за допомогою регулярної армії.

“Для Кремля будь-які втрати в живій силі допустимі. Вони однаково ставляться до українців і народів РФ. І готові поховати сотні тисяч солдатів для виконання мети Путіна”, – розповів Сергій Кузан, який додав, що найактивніша частина російського суспільства переважно виїхала з країни, й тому протестувати вже нікому.

Проблема з командирами постала у росіян ще навесні, коли було знищено кістяк армії, адже нашвидкуруч підготувати офіцерів неможливо. Й Росія здатна мобілізувати солдатів, але забезпечити свою армію офіцерами вона не може. “І це вже обертається втратою керованості і значними втратами на полі бою”, – наголосив керівник Українського центру безпеки та співпраці.

Наразі засновник ПВК “Вагнера” знищив свою “армію” в Соледарі й цим скористалися генерали, щоб перехопити його вплив на Кремль. Вони викидають Пригожина з усіх сфер – політичної, бізнесової, медійної, – резюмував Сергій Кузан.