Сьогодні вночі росіяни атакували Київський район Харкова.

Про це повідомив міський голова Ігор Терехов. Влучили у житловий будинок.

Ігор Терехов повідомив, що за попередньою інформацією, внаслідок ворожої атаки є постраждалі. На місці працюють усі відповідні служби. Унаслідок влучання будинок сильно пошкоджений.

Під ударом Київський район міста. Влучання у житловий будинок. У будівлі пожежа. Сильні пошкодження. За інформацією, що потребує підтвердження, є постраждалі,
– повідомив Терехов.

Голова ОВА Олег Синєгубов уточнив, що росіяни атакували місто ракетами С-300 і влучили в будинок у центрі Харкова. Інформацію щодо постраждалих уточнюють.

У квартирах біля місця удару вибило вікна. 

Журналісти Суспільного повідомили, що унаслідок ракетного удару повністю зруйнований четвертий поверх одного із під’їздів житлового будинку.

Очевидці повідомили, що з будинку вивели щонайменше 2 поранених станом на опівніч 30 січня. Через 10 хвилин голова ОВА Олег Синєгубов повідомив, що унаслідок удару постраждали 3 людей. У коментарі Суспільному тоді ж посадовець повідомив, що під завалами може перебувати щонайменше 1 жінка, яка була в тій квартирі, в яку влучили росіяни.

Це літня жінка. Вона перебувала безпосередньо у квартирі, яка зруйнована, в яку прийшовся ракетний удар. Члени її родини наразі врятовані, а цю жінку зараз ще шукаємо, – розповів Синєгубов.

Станом на 0:30 Ігор Терехов повідомив, що унаслідок ракетного удару росіян 1 людина загинула. Олег Синєгубов уточнив, що загинула літня жінка, яка була під завалами. Її чоловік на момент удару перебував разом з нею, однак дивом не зазнав серйозних травм. Троє постраждалих отримали легкі ушкодження.

Будинок, в який влучила ракета, частково зруйнований. Мешканців евакуювали.