Всі ми в курсі, що РФ за останній місяць понесла неймовірних, просто космічних втрат серед авіації. І замість того, щоб розв’язувати цю проблему, вони ніяк не можуть оговтатись і не перестають придумувати нові фейки начебто про наші втрати.

Стало відомо, що вони запустили мульку про те, що начебто цими днями збили борт зі всім командуванням України. Хто в тих байках тільки не був, напевно, сам Зеленський керував літаком, а на борту були і Сирський і Буданов! Однак всі ми розуміємо, що це лише вологі мрії агресорів — тому не варто вестись на дешеву пропаганду російських джерел.

Представник ГУР Андрій Юсов у коментарі для відомого каналу спростував інформацію про збиття вертольота Black Hawk. За його словами, всі борти вертольота є справними.

Юсов зазначив, що заяви російських пропагандистів є лише ще однією брехнею, яка стала частиною так званих виборів в Росії.

 Всі борти Black Hawk справні і продовжують виконувати поставлені завдання, – наголосив він.

Екіпажі гелікоптерів Black Hawk від Головного управління розвідки продовжують бойові операції.

За даними розвідки, усі гелікоптери «Black Hawk» перебувають у відмінному робочому стані, а їхні екіпажі активно виконують бойові та спеціальні завдання.

А от щодо авіації РФ можна ставити більше питань і насміхатись. Лише за цей місяць вони позбулись десятка сушок та більш цінних літаків, наприклад, А-50. За інформацією екс-речника Повітряних сил Юрія Ігната:

 Не так багато їх в Росії залишилось… Треба дані розвідки дивитись. Казав глава ГУР Кирило Буданов, що було 8 літаків до цього, з них не всі робочі, не всі модернізовані, тому на пальцях однієї руки їх було», — додав Ігнат.

Тож не варто вірити дешевим та безглуздим словам розлючених пропагандистів. Натомість допомагаємо ЗСУ та працюємо на перемогу всі разом!