Заборонено озброєння помічено в районах Мирного, Круглика та Довгого. 

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі заявляють, що зафіксували на окупованій частині Донбасу розміщення самохідних і буксирувальних гаубиць, танків різних модифікацій і мінометів Як повідомляється у звіті місії станом на 19:30 18 лютого, опублікованому сьогодні на сайті ОБСЄ, місія продовжила здійснювати моніторинг відведення озброєння, передбаченого Мінським меморандумом, а також Комплексом заходів із виконання Мінських угод і доповненням до нього щодо відведення танків з озброєнням калібру до 100 мм.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Зокрема, у непідконтрольних урядові України районах 16 лютого безпілотний літальний апарат СММ малого радіуса дії виявив 8 самохідних гаубиць (2С1 «Гвоздика», 122 мм), 12 буксируваних гаубиць (Д-30 «Жаба», 122 мм), 21 танк (одинадцять Т-64 і десять Т-72) і 15 мінометів (2Б11 «Сани», 120 мм) на полігоні поблизу населеного пункту Мирне (28 км на південний захід від Луганська). Також було зафіксовано 21 танк (одинадцять Т-64 і десять Т-72) на полігоні біля населеного пункту Круглик (31 км на південний захід від Луганська). Крім того, у непідконтрольних урядові України районах 17 лютого безпілотник СММ малого радіуса дії виявив 5 БМП-1 і 6 бойових броньованих машин (ймовірно БМП-1) біля населеного пункту Довге (22 км на північний захід від Луганська).

Також,  У Facebook опублікували відео з десятками вантажівок і танків на залізничній станції в селі Покровське Ростовської області.

За словами користувача соціальної мережі Дмитра Карбишева який виклав відео у соціальну мережу, ці кадри були зроблені вранці 18 лютого.

Російські військові навіть не приховували, що прямують на територію України. Тож, це черговий відкритий доказ російської агресії.

Підла, брехлива і наскрізь ганебна влада в РФ ! Слава Україні! І нехай українці коли-небудь нас пробачать, – написав Дмитро Карбишев у коментарі до відео.