Журналіст, телеведучий, політичний аналітик Євген Кисельов розповів, чи загрожує Росії військовий переворот. Він вважає, що після втрати Криму армія Російської Федерації може добряче розізлитися на Путіна та пожене танки до Москви.

«Коли Путін іноді їздить по Москві, і цей кортеж мчить зі швидкістю 200 з гаком кілометрів на годину по абсолютно порожніх вулицях, вони припускають, що десь під кущем або на даху якогось будинку, або втиснувшись в тротуар десь лежить камікадзе. І я не здивуюся, якщо вони там не думають і не відпрацьовують зовсім інші сценарії – вийдуть на вулиці Москви танки з якої-небудь дивізії, розташованої в Московській області (а там є дивізії імені Дзержинського, Таманська, Кантемирівська), і навіть один танковий батальйон пройде, як ніж крізь масло.

Теоретично такі люди є. Взяли, сіли по танках і поїхали. І хто їх зупинятиме? Ви уявляєте собі, що таке йде на швидкості танкова колона? Це страшна штука, від одного танка можна «налякатися», не сходячи з місця. А коли танкова колона йде на швидкості і зверху її супроводжує чотири вертольоти, всі ці ФСОшники, які жодного разу в житті не стріляли і не були в справі, а тільки щоки надувають за спиною у Путіна, тут же можуть розбігтися, коли побачать лише один танковий батальйон. Я не військовий фахівець, але скільки танків в батальйоні буває, 18-20, брехати не буду. І теоретично всі ці танки на хорошій швидкості за годину дійдуть до Кремля, поки там будуть думати, що їм робити» – припустив Кисельов.

Він вважає, що скоро в РФ може статися заколот.

«Я насилу собі уявляю Сергія Кужугетовича Шойгу, людину страшно дозвільну, ледачу і не дуже розумну. Я був колись з ним знайомий, кілька разів послухав всякі його оповідки і зрозумів, що його уявлення про світ, в якому ми живемо – це десь за межею добра і зла. Це було давно, але не думаю, що він відтоді порозумнішав.

Треба просто покопатися і подивитися, за якими сценаріями відбувалися військові перевороти в різних країнах світу в далекому і недалекому минулому. Дуже часто відповідальність на себе брала група якихось рішучих молодих офіцерів. Такого сценарію я теж не можу виключати, хоча він малоймовірний.» – каже він.

На питання що буде з Путіним, Кисельов відповів:

«Різні є сценарії. Були випадки, коли відсторонені від влади диктатори доживали свого віку у спокої. Були випадки, коли фізично з ними розправлялися дуже швидко, прямо в момент військового перевороту. Були люди, які їхали під виглядом якихось медичних процедур, які можна було пройти неодмінно десь в Америці або Швейцарії, або тому ж Китаї (відносно Путіна). Йому терміново потрібно потрапити до рук майстрів традиційної китайської медицини – тільки вони зможуть врятувати вчорашнього російського диктатора.

Є кілька варіантів. Пам’ятаєте, Аббас Галямов кілька місяців тому поділився інформацією про те, нібито ще до початку війни якісь гінці з Кремля їздили в Південну Америку і нібито наглядали там підходяще місце, щоб в разі чого сховатися.

Кілька років тому я був в Аргентині і милувався красою Північної Патагонії. І там жителі ось цих місць абсолютно впевнені, це міська легенда, що Гітлер у них доживав свого віку. Мовляв, он там, на тому боці озера будинок, і Гітлер помер там, і це все дурниця, що він покінчив життя самогубством. А Борман, мовляв, он там жив. І місцеві жителі вірять, що нацисти, принаймні, хто зуміли врятуватися, доживали століття серед гір і озер Північної Патагонії. Глухі місця, до речі. Може, і Путін там опиниться» – гадає експерт.