Представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко та народний депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв у Раді посперечалися через скандал довкола першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки України Сергія Семочка, щодо статків якого нещодавно стало відомо зі ЗМІ.

Єгор Соболєв, виступаючи під час ранкового засідання ВРУ, нагадав про факти, оприлюднені журналістами-розслідувачами, щодо статків топ-розвідника Семочка, та заявив про відсутність відповіді очільника держави щодо цієї ситуації.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко у відповідь заявила, що такі заяви дивно чути від представника партії «Самопоміч», фракція якої у Київраді розпустилася через корупцію серед депутатів.

«Це та сама фракція «Самопомочі», яка морила себе голодом на сходах Адміністрації, тому що їхній мер Садовий не зміг упоратися із сміттям у місті Львові. В одному лише місті Львові! Він завалив сміттєзвалище такою кількістю сміття, що призвів до смерті людей, які там працювали. Це той наступний, непрохідний», – заявила Ірина Луценко та нагадала «Самопомочі» і про вибори у Кривому Розі.

Депутат акцентувала, що Президент підписав низку законів для подолання корупції – про електронне декларування, про НАЗК, про НАБУ та САП.

«Тому починайте, шановна «Самопоміч» та Єгор Соболєв, із себе. Президент своє слово сказав», – заявила Луценко.

Єгор Соболєв натомість нагадав, що досі мешкає у двокімнатній квартирі, із якої пішов у політику: «Я не уявляю, за яких обставин міг би заробити в управлінні державою той будинок, у якому ви живете разом із своїм чоловіком, генеральним прокурором. Коли я приїжджав до цього будинку із активістами Автомайдану, я думав, якими кретинами ми були з часів Помаранчевої революції, коли уявляли себе однодумцями із вами».

Соболєв резюмував, що мова не про майно Ірини та Юрія Луценків, а чи Єгора Соболєва, а про те, що топ-посадовець розвідки заробив у час війни маєтків на 7 мільйонів доларів: «Що він продав за ці маєтки – оце головне запитання».